Internet banking

Pro pohodlné klienty nabízí Česká spořitelna servis 24

SERVIS 24 je internetové bankovnictví. Jedná se o službu České spořitelny, která vám umožní rychlou správu vašich peněz z pohodlí domova. Servis 24 Internetbanking můžete využít prakticky v kteroukoliv denní i noční hodinu, 7 dní v týdnu. Nepotřebujete nic víc než připojení k internetu. Svůj účet obsluhujete přes Servis 24 na stránkách České spořitelny.

Co je Servis 24 Internetbanking

Servis 24 je služba pro klienty České spořitelny, kteří vlastní běžný či sporožirový účet. Součástí služby Servis 24 je Servis 24 Internetbanking, Servis 24 Telebanking, Servis 24 Mobilní banka a Servis 24 GSM banking. Všechny tyto služby lze využívat za jeden poplatek v rámci jedné smlouvy, kterou si sjednáte buď osobně na kterékoli pobočce České spořitelny, nebo telefonicky na bezplatné lince. Výhoda služby Servis 24 spočívá zejména v pohodlné obsluze a finančním zvýhodnění některých poplatků u vybraných transakcí.

Česká spořitelna – Internetbanking 24

Pomocí služby Servis 24 České spořitelny můžete provádět běžné bankovní činnosti. Můžete zjistit zůstatek na účtu a historii transakcí, zadat jednorázový či trvalý příkaz k úhradě a příkaz k inkasu. Pomocí této služby si lehce nastavíte povolení pro inkasní platby a platby SIPO. Díky internetovému bankovnictví si můžete vyhledat až 24 měsíců zpětně elektronické výpisy. Prostřednictvím této služby si lehce sjednáte půjčku, pojištění, platební kartu i kontokorent. Můžete si dobít předplacenou kartu vašeho mobilního operátora. Servis 24 vám umožňuje změnit si limity pro platby kartou na internetu a výběr v hotovosti z bankomatu. Služba nabízí také e-fakturu, prostřednictvím které lze přijímat či platit faktury, složenky nebo pojistné.

Interbanking 24 České spořitelny – přihlášení

Přihlásit se do svého bankovního účtu je velice jednoduché. Pro první přihlášení budete potřebovat klientské číslo, bezpečnostní kód a mobilní telefon. Při prvním přihlášení si budete moci nastavit heslo. Kroky pro přihlášení jsou podrobně popsány a nemělo by se vám stát, že se do služby Servis 24 nepřihlásíte. Při dalším přihlášení budete potřebovat už jen klientské číslo a vámi zvolené heslo při prvním přihlášení.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *