Jaké nabízí povinné ručení ČSOB

Cestovní pojištění

Povinné ručení od ČSOB patří k nejlepším a nejoblíbenějším na trhu. Lze ho velmi rychle a snadno sjednat online s 10 % slevou, a navíc vám bude vystavena zelená karta. Získáte úrazové pojištění řidiče, nadstandardní asistenční služby i při poruše vozu a pojištění řidiče, partnera a blízkých osob. I v případě nezaviněné nehody ČSOB Pojišťovna vše vyřídí za vás s cizí pojišťovnou.

ČSOB Pojišťovna se představuje

Tato pojišťovna, která je součástí největší evropské finanční skupiny KBC, má výborné postavení mezi pojišťovnami na českém trhu. Svým klientům se pojišťovna snaží vycházet maximálně vstříc svými velmi kvalitními produkty. Pojišťovna nabízí životní i neživotní pojištění nejen fyzickým, ale i právnickým osobám. Mezi produkty ČSOB Pojišťovny patří povinné ručení, cestovní pojištění, životní a úrazové pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti a pojištění pro firmy.

Povinné ručení ČSOB Pojišťovny

ČSOB Pojišťovna jako první zavedla nový způsob výpočtu ceny povinného ručení. Uvedla na trh pojištění vozidel Naše auto, které se při výpočtu ceny povinného ručení zaměřuje především na řidiče samotného, méně pak na parametry jeho auta. Při výpočtu ceny hraje tedy hlavní roli věk a místo bydliště řidiče a také jeho škodní historie. U auta je důležitým parametrem jeho výkon. Zdá se, že tento způsob pojištění klienty velmi oslovil, protože počet spokojených klientů u této pojišťovny stále přibývá.

Co nabízí povinné ručení

Můžete si vybrat z 3 variant povinného ručení: Standard, Dominant a Premiant. Poslední jmenovaný má oproti dvěma předchozím navýšené limity na škody na zdraví a majetku a 5 000 Kč na škody na vašem vozidle. Při sjednání povinného ručení Bez starostí máte jistotu, že pojišťovna vyřídí vše za vás. Tuto službu si můžete sjednat ke svému povinnému ručení bez navýšení pojistné částky. Máte-li povinné ručení více jak 8 let, můžete se těšit na maximální bonus. Dále máte možnost využít velkou škálu doplňkových pojištění, jako je například pojištění čelního skla, pojištění proti živlům nebo také připojištění proti odcizení.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.