Spořicí účet Air Bank

Chcete si uložit naspořené peníze a zalíbil se vám spořicí účet u Air Bank? Není divu, protože při srovnání spořicích účtů jednotlivých bank vyhrál tento účet na celé čáře. Porovnávána byla zejména výše úrokové sazby a poplatky spojené se založením a vedením spořicího účtu. Podíváte-li se na internet na recenze Air Bank, zjistíte, že spořicí účet má výhodné podmínky a opravdu nízké poplatky.

Air Bank

Air Bank je členem skupiny PPF, což je jedna z největších finančních a investičních skupin v Evropě. Na finančním trhu se objevila na sklonku roku 2011, ale i přes tuto krátkou dobu má již spoustu spokojených klientů. Mimo spořicí účet, který vám chceme představit, nabízí Air Bank také běžný účet, na kterém jako jediná banka úročí peníze. Můžete si také sjednat půjčku nebo refinancovat více půjček u jiných bank. Pobočky Air Bank mají v pracovní dny otevřeno až do 19 hodin, v obchodních centrech až do 21-22 hodin, což je jistě velkou výhodou.

Air Bank spořicí účet

Air Bank vám garantuje, že úrok na spořicím účtu bude patřit vždy mezi tři nejvyšší na českém trhu. I u této banky můžete využít telefonní a internetové bankovnictví. Peníze můžete převádět ze spořicího účtu na běžný, přičemž v rámci jedné banky budete mít peníze převedeny okamžitě. Spořit nemusíte pouze v korunách, ale i v eurech či dolarech. Úroková sazba na korunovém spořicím účtu je nyní 1,30 % ročně. Založení Air Bank spořicího účtu je velice jednoduché. Založit si ho můžete online, na kterékoliv pobočce nebo obdržíte smlouvu poštou či kurýrem.

Air Bank internetové bankovnictví

V rámci Air Bank internetového bankovnictví, můžete využít velice zajímavou službu. Můžete si založit virtuální obálky, u kterých si zvolíte částku, kterou chcete našetřit. Obálek můžete mít až deset. Každou z nich si pojmenujete a pak už jen sledujete, kolik v každé obálce máte naspořeno. Určitě je to lepší, než spořit doma do papírových obálek, protože na účtu se vám peníze v obálkách úročí dohromady s volnými prostředky.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *