Pracovní portál VímVíc: Najděte si i vy cestu k vysněné práci

VímVíc

Jste aktuálně bez zaměstnání nebo to ve vás doslova vře, protože ve stávající práci to jednoduše nemůžete vydržet? Ať už se nacházíte v jakékoli situaci, není na co čekat. Sehnat novou práci nebylo nikdy jednodušší. Jednak je tomu nakloněna současná doba, kdy firmy hledají masivně schopné lidi, a jednak můžete využít pracovního portálu VímVíc. Že ho ještě neznáte? Tak to jste na správném místě. Představíme vám ho totiž v následujících řádcích mnohem podrobněji.

Přehledné profily firem

Velmi důležité jsou především informace o konkrétních firmách. Podívat se můžete na profily firem, jež mnohé prozradí. Jasně ukážou, v jakém segmentu daná společnost působí a samozřejmě ji představí podrobněji i z hlediska historie a dalších aspektů. Součástí těchto profilů jsou samozřejmě nejen cenné informace, ale také videa, fotografie a jiné detaily, jež vás třeba mohou přesvědčit o tom, že práce v konkrétní firmě se skutečně vyplatí.

VímVíc

Hodnocení zaměstnavatelů vám pomůže

Na kariérním portálu VímVíc najdete také hodnocení zaměstnavatelů. Na tom by možná nebylo nic až tolik divného, vždyť mnohé stránky tuto službu nabízejí také. U zmiňovaného portálu si ale můžete být jistí skutečnou identitou bývalých i současných zaměstnanců konkrétních firem. Těchto hodnocení je tady již přes 11 000, takže si můžete jednoduše zjistit, jak na tom firmy jsou. Hodnocení zaměstnavatele je řešeno jednak formou hvězdiček a jednak také tím způsobem, že daný zaměstnanec vyjadřuje své pozitivní i negativní názory. Asi nepřekvapí, že mezi nejoblíbenějšími firmami jsou třeba Škoda Auto či obchodní řetězec Lidl. V pozitivním slova smyslu překvapila i Raiffeisen Bank, ta má hned 4,8 hvězdičky.

Vyberte si z volných pracovních míst

Zapomeňte na zdlouhavé vyhledávání pracovních pozic. Nabídky práce jsou na tomto portálu velmi přehledně členěny a je jich poměrně hodně. Seřadit si je můžete podle oboru, benefitů, abecedy či obliby.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.