Online investiční platforma Portu: využijte 20% slevy z poplatku při převedení investic

Grafy

Pandemie nového koronaviru trvala několik měsíců a její dozvuky zřejmě pocítíme ještě poměrně dlouhou dobu. I proto většinu z nás nemůže překvapit fakt, že spousta investic v nedávné době vcelku ztratila na své stávající hodnotě. Přesto se najdou platformy, jež nabízejí velmi výhodné možnosti investic. Třeba u online investiční platformy Portu lze získat slevu ve výši 20 % z poplatku. Stačí si sem přitom převést minimálně 50 000 korun z konkurenčních méně výdělečných investičních příležitostí. Je jedno, jestli se jedná o stavební spoření, podílové fondy nebo jiné záležitosti.

Začněte vydělávat co nejdříve

Mnohé lidi napadá, že by mohli počkat až do doby, kdy se hodnota uložených finančních prostředků vrátí na hladinu, na níž se nacházela před pandemií koronaviru. Efektivní to určitě nebude! Návrat bude vcelku pomalý, a tak se vyplatí vsadit na nějaké výnosnější investiční příležitosti. U Portu se jedná především o online investování do světových indexů. Investuje se do mnoha různých společností zároveň, a to díky nástrojům ETF.

Převeďte si jednoduše své investice k Portu

Oblast investování je pro mnohé lidi poměrně nezvyklá, nicméně u platformy Portu se jedná o velmi jednoduchou a dostupnou záležitost. Jak na přechod k Portu? Stačí jenom ukončit aktuální investici a vyplacené prostředky převést do 30 dnů ke investiční platformě Portu.

Převáděné prostředky a bonusy

Noví zákazníci mohou investovat dle vlastních preferencí, minimum činí 50 000 korun. Pro stávající klienty je zapotřebí pro dosažení na bonus převést minimálně takovou částku, již už v minulosti na Portu vložili. Pak už jen stačí potvrzení o vypovězení stavebního spoření nebo jiný dokument a bonus ve výši 20 % z poplatků na 2 roky vám bude připsán. I tak ale u Portu počítejte s minimálními poplatky. Vždyť za správu se ročně platí pouze 1 %! Online investování nebylo nikdy jednodušší.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.