Nebankovní půjčky: Vybrat tu správnou nemusí být složité

Půjčka

Nečekané výdaje mohou přijít kdykoli. Jen si vezměte v potaz pouze provoz domácnosti. Plynový kotel vydrží omezenou dobu, spotřebiče v kuchyni také neskutečně rychle stárnou a o technice není třeba hovořit. To samé platí i ve firemním prostředí. Tady je pravděpodobnost ještě vyšší, a to i v souvislosti s flotilou vozů či větším množství výpočetní techniky. Mít naspořenou rezervu je při velkých výdajích složité, a tak často nezbývá než vybrat nějakou půjčku. Podle jakých kritérií ji volit? To vám poradíme v následujících řádcích.

Výše úrokové sazby a poplatků

V první řadě je zapotřebí soustředit se na výši úrokové sazby. Tu musí uvádět každý poskytovatel. Stejně tak je zapotřebí znát RPSN, tedy roční procentuální sazbu nákladů. U některých firem je přeplatek jasně uveden finanční částkou. Na počátku přesně víte, kolik nakonec přeplatíte. Optimální je, když si celou situaci jednoduše spočítáte online. Spousta bankovních i nebankovních společností nabízí na svém webu přímo online kalkulačku.

Půjčí i vám?

Na tuto otázku vám odpoví podmínky poskytnutí úvěru, které má každý poskytovatel uvedeny na svém webu. V současné době je situace poněkud složitější, jelikož novela zákona platná od prosince loňského roku podmínky poněkud zpřísnila. Poskytovatelé si detailněji ověřují bonitu svých potenciálních klientů, aby chránili je i sebe před případným nesplácením závazků. I přesto ale určitě existuje nebankovní půjčka pro podnikatele a fyzické osoby, která bude šitá na míru právě vám.

Získejte rychlou půjčku online

Naším tipem je moderní nebankovní půjčka bez doložení příjmů, kterou lze získat rychle a bez jakýchkoli komplikací. Na internetových stránkách Pujcka-nebankovni-ihned.cz stačí jen vyplnit formulář a můžete získat až 30 000 korun s maximální splatností 30 měsíců. Úvěr je neúčelový a mohou o něj zažádat jak fyzické osoby, tak i podnikatelé.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.