Náš tip na nebankovní úvěr: Půjčka Cetelem

Půjčky

Jednou z nejznámějších a klienty i časem nejprověřenějších finančních společností je Cetelem. Jedná se o nebankovního poskytovatele nejen nákupů na splátky, ale i jednoduchých a rychlých online půjček. Pokud potřebujete co nejrychleji získat hotovost, jste u této firmy na správné adrese. I proto se zaměříme na konkrétní charakteristiky této rychlé půjčky online a rozklíčujeme tak její hlavní devízy.

200 000 korun na cokoli

V první řadě je třeba předznamenat, že se jedná o dlouhodobou půjčku, která disponuje dlouho trvající dobou splatnosti. Jinými slovy, své závazky můžete klidně plnit až 96 měsíců. Nejratší možná doba splatnosti je přitom stanovena již na 6 měsíců. Situace je logicky závislá na celkové finanční výši půjčky. Tu si zvolí sám žadatel hned na začátku. V maximu činí až 200 000 korun. Minimální suma k půjčení je stanovena na 20 000 korun. Většinou je půjčka od Cetelem zcela individuální na přání klientů.

Výhodný úrok a variabilita splátek

Jednou z velkých předností této nebankovní půjčky je i minimální úroková sazba. Budeme-li konkrétní, činí 6,9 %. I díky ní přeplatíte zprostředkovateli minimální finanční částku a půjčka se tak skutečně vyplatí každému žadateli. Jedná se zároveň o úvěr vyznačující se také variabilitou splátek. Pokud momentálně nemáte dostatečné množství peněz, můžete si klidně nechat splátky i odložit dle vašich momentálních potřeb. Vyhnete se velkým nepříjemnostem, které vás jinak mohou potkat.

Získejte odměny za včasné splácení

U mnohých poskytovatelů úvěrů je včasné splácení jakousi samozřejmostí. Takové bankovní půjčky s ním počítají na sto procent. I proto je u Cetelem velmi překvapivé že nabízí odměny za spolehlivé dodržování přesně stanoveného splátkového kalendáře. Spolehnout se tak můžete ještě na velmi příjemné bonusy k celkovému splacení úvěru.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.