hosting banán

Levný hosting nemusí být rozhodně nejvýhodnější

Pořizovací cena jakéhokoli produktu anebo služby je pro zákazníka většinou na prvním místě. Není se čemu divit, jelikož každý z nás sleduje různé akce a cenová zvýhodnění. Tato skutečnost platí mimo jiné také u hostingu. Mnohé společnosti nabízejí hosting za minimální cenu. Ne vždy ale kvalitativně odpovídá a poskytuje skutečně to, co by měl. Konečná úspora tak může být ve finále minimální.

Neomezené může mít hranice

 Nejčastěji lákají webhostéří neomezeným prostorem a neomezeným emailových schránek. Na první pohled je toto naprosto skvělé. V praxi ovšem funguje provozovatel hostingu tak, že si dokáže vydržet ukládaná data pod kontrolou. Schránky mají často přesně stanovený konkrétní limit. Problém může být i při podpoře starších aplikací při hostování. I drobné nedostatky dokážou naštvat a platit za nekvalitní služby nechce ostatně nikdo…

Volte spolehlivé a transparentní podmínky

Jestliže zvolíte banan.cz webhosting, budete mít k dispozici 20/100 GB dle tarifu, jejž si zvolíte. Počet schránek nebudete mít nijak omezený, Jejich celkový limit je ovšem provozovatelem omezen na 5GB z celkových možných 20 GB. Jinak také můžete využít PHP ve třech možných verzích od PHP5.2 přes PHP 5.3 až po PHP5.4. Volba je tak ryze na vás.

Jasné podmínky bez skrytých poplatků

Velkou výhodou tohoto poskytovatele webhostingu je i fakt, že se všechno obejde bez jakýchkoli vysokých poplatků. Jedná se o maximálně transparentní webhosting. Vědět o něm budete všechno. Zapomenout nelze ani na spolehlivou technickou podporu, která se vám může kdykoli hodit.

Sdílet

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *