Služby komerční banky

Komerční banka, která je součástí mezinárodní skupiny Société Générale, patří stejně jako Česká spořitelna, Unicredit bank a ČSOB k předním bankám v České republice. Komerční banka je univerzální bankou, která nabízí širokou nabídku služeb v oblasti bankovnictví. Má rozsáhlou síť poboček a bankomatů. Jaké služby můžete u této banky využít?

Komplexní služby Komerční banky

Služby Komerční banky mohou využívat jak běžní občané, tak podnikatelé. Z nabídky si mohou vybrat také studenti či cizinci. Mezi služby, které u Komerční banky můžete využít, patří běžné účty, půjčky, spořicí účty, termínované vklady, úvěry na bydlení, fondy, garantované vklady apod. Všechny služby si můžete sjednat na pobočkách Komerční banky nebo prostřednictvím online přímého bankovnictví. Služba MojeBanka je služba internetového bankovnictví, díky níž můžete provádět bankovní operace přes internet. Lehce se do ní přihlásíte na www.kb.cz/mojebanka. Komerční banka má k dispozici také kurzovní lístek.

Spoření na penzi a stavební spoření

Mezi specializované produkty Komerční banky patří spoření na penzi. Penzijní fond Komerční banky je určen fyzickým osobám straším 18 let. Komerční banka nabízí buď účastnické fondy, nebo transformované fondy, které mají státní příspěvek, daňové úlevy a umožňují příspěvky od zaměstnavatele. Komerční banka provozuje stavební spořitelnu Modrá pyramida. Vybrat si můžete ze čtyř spořicích produktů, a to Moudré spoření, díky kterému pak máte možnost čerpat úvěr na bydlení, Spoření Mopísek, pro děti mladší 10 let, Spoření Mopy junior určené dětem od 11 let a Spoření třetího věku pro osoby starší 55 let.

Pojištění a faktoring

Komerční banka má ve své nabídce širokou škálu pojištění osob a majetku. Z produktů pojištění osob je to MojeJistota, což je rizikové životní pojištění, dále pak Pojištění schopnosti splácet k hypotečnímu úvěru KB a dětské životní pojištění Brouček. Dále nabízí Vital Invest, což je investiční životní pojištění kombinující životní pojištění a investici do fondů a Vital Premium. Za zmínku stojí ještě Pojištění platebních karet Merlin, Cestovní pojištění a Autopojištění. Komerční banka dále nabízí několik druhů faktoringu.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.