Kredito24.cz půjčky

Při náhlém nedostatku financí se jistě poohlédnete po půjčce. A nejlépe by to měla být taková, která vám slibuje peníze v co nejkratší době. A právě taková Kredito24 půjčka opravdu je. Svým klientům se společnost poskytující tuto půjčku snaží maximálně vyjít vstříc a půjčku poskytnout pouze těm, co ji opravdu budou moci splácet. Nehrozí, že byste se díky této půjčce dostali do dluhové pasti.

Půjčka Kredito24

Společnost Kredito24.cz, která nabízí půjčku Kredito24, je součástí německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Půjčka Kredito24 není podvod. Patří mezi nejrychlejší půjčky na českém finančním trhu. Tato půjčka je vhodná k překlenutí menších finančních potíží. Společnost posoudí vaši bonitu a podle toho vám schválí požadovanou částku. Díky velice rychlému systému bude vaše žádost schválena do několika minut a velmi rychle také obdržíte peníze na váš bankovní účet. Nemusíte se bát skrytých poplatků, půjčka je transparentní.

Výhody Kredito24 půjčky

Jedná se o neúčelovou půjčku, která je poskytována prostřednictvím online žádosti přes internet. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 12 500 Kč. Velkou výhodou je pak flexibilní doba splatnosti, která se pohybuje od 1 do 30 dnů. Samozřejmostí je prodloužení splatnosti v aplikaci Kredito24 Můj účet. RPSN se odvíjí od výše půjčené částky. Oceníte zejména i online sjednání bez zbytečného papírování a vysedávání na pobočce. Snad jen jedinou nevýhodou je zaslání 1 Kč pro ověření vašeho bankovního účtu. Při první žádosti si můžete půjčit až 4 500 Kč, a to pouze na občanský průkaz.

Jak žádat o půjčku Kredito24

Zažádat o půjčku Kredito24 můžete prostřednictvím webových stránek, nebo také pomocí speciální aplikace na Facebooku. Výhodu mají samozřejmě stálí klienti, kterým postačí pouhé zaslání SMS zprávy, aniž by se museli přihlašovat do svého uživatelského profilu. O půjčku si můžete zažádat i vy, kteří nemáte stálý příjem, protože se po vás nebude chtít doložení příjmu a také vy, kteří jste zapsáni v rejstříku dlužníků. Půjčka je bez ručitele. O tom, že je Kredito24 půjčka opravdu rychlá, se můžete přesvědčit v mnoha recenzích spokojených klientů, kteří mají s touto půjčkou zkušenosti.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.