Česká poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna patří k předním poskytovatelům bankovních služeb. Vybudovala si velmi stabilní pozici, která je srovnatelná s ostatními peněžními ústavy. Poskytuje bankovní služby na mnoha místech České republiky. Má mnoho poboček, a to nejen ve městech, ale i na vesnicích, což je její velkou výhodou.

Služby poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna nabízí služby a produkty srovnatelné s jinými bankami. Najdete zde nabídku osobního sporožirového účtu nejen pro dospělé, ale i pro dospívající a děti. U běžného účtu jsou poskytovány služby, jako je kontokorent, internetbanking, telefonní nebo mobilní bankovnictví, součástí je samozřejmě kreditní karta. Pokud chcete spořit svým dětem, můžete prostřednictvím dětské vkladní knížky, sami si pak můžete zařídit spořicí účet. Poštovní spořitelna nabízí možnost zřídit si stavební spoření – spořící či úvěrový tarif, spotřebitelský úvěr nebo hypotéku na bydlení. Zřídit si můžete také pojištění – penzijní připojištění, životní nebo cestovné pojištění.

Výhody Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s. V současné době má Poštovní spořitelna velmi mnoho spokojených klientů, kteří stále přibývají. Jak již bylo řečeno, její služby můžete využít na mnoha pobočkách a poštách v naší republice. Možnost využití služeb pošt je velmi výhodné díky otvírací době i o víkendu. Poštovní spořitelna má rozsáhlou síť bankomatů. Výhodou je také moderní internetové bankovnictví, které je velmi jednoduché a srozumitelné. Většinu produktů můžete sjednat online.

Nabídka produktů právnickým osobám

Poštovní spořitelna nenabízí své služby pouze fyzickým osobám, ale také podnikatelům, firmám, obcím i neziskových organizacím. Těmto jsou k dispozici běžné i spořicí účty, také termínované vklady. Nabízen je také kontokorentní úvěr, kterým se dá pokrýt nedostatek financí v krátké době, díky němu můžete financovat výrobní proces atd. Nabízený účelový úvěr slouží k investicím a spolufinancování rozvojových programů. Pro obce je zde možnost využít finance z fondu rozvoje bydlení. Ty jsou určeny pro občany, kteří chtějí rekonstruovat nebo stavět.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *