Komunistka Konečná podala trestní oznámení na Novotného. Píše, že jí naloží koštětem

Kateřina konečná

Že se dočkám doby, kdy komunisté budou žehrat na morálku a lidskou, jsem tak nějak nečekal. Zrůdný režim, který tady byl, ale nejspíše stále ještě nezmizel. Aktuálně komunistický prapor zvedá novopečená europoslankyně Kateřina Konečná. Lidé to tak chtěli a volby rozhodly v její prospěch. Budiž jí přáno, ač s jejími názory absolutně nesouhlasím a myslím si, že je v nich velká míry pokrytectví. Kateřina Konečná bohužel zřejmě spadá mezi politiky, kteří svým voličům říkají něco a v Evropském parlamentu také něco, ale jiného. Když jsem si ale četl příspěvek Pavla Novotného na sociální síti X, udělalo se mi špatně. Něco tak hloupého a sebestředného jako tato slova jsem už dlouho nečetl.

Sprosťárny a vyhrožování od starosty Řeporyjí

Na silná slova jsem si tak nějak v tweetech Novotného zvykl a mnohdy padnou i na úrodnou půdu. Tento příspěvek je ale za hranou. Novotný se v něm zmiňuje o tom, že naloží Konečné koštětem, které bude mít 10 metrů. Zároveň se ji nezdráhá oslovit vulgárním označením ženského přirození a tak dále. Takováto kritika je podle mého názoru více než trapná a vyhrožování za hranou.

Možná se Novotnému paní Konečná líbí

Někdy to tak bývá. Prostě se potenciální protějšek škádlí a následně je z toho velká láska. Pan Novotný to přece jinak mohl říct mnohem lépe, jinak, kultivovaněji. Otázkou zůstává, zdali to skutečně pan starosta umí a nepotřebuje se pouze neustále zviditelňovat kontroverzními a sprostými výroky. Těžko říct.

Komunismus a lidskost? Iracionální spojení

Obhajovat pana Novotného bych v žádném případě nechtěl. Pokud ale Kateřina Konečná mluví o tom, že ODS pozbyla jakékoli lidskosti, ve kterou ona ve skrytu duše doufala, pak je to zvláštní. Copak komunistický režim nějakou lidskost měl? Ví vůbec ona sama, jaké zvěrstva se tady za minulého režimu napáchala? Přečetla si něco třeba o Miladě Horákové nebo dalších obětech komunismu?  Kdyby ano, v pohodě by určitě nebyla a k něčemu takovému se nehlásila. Kritika Novotného je nicméně za hranou a žaloba Konečné zřejmě oprávněná. Vyčítat si oba ale asi nemají co.

Zdroje info: Autor, sociální síť X

Kateřina Konečná: Náhledové foto

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.