Jednodenní koupání v moři jako nový trend

pláž

Zajet si jen tak moři vás nevyjde o mnoho víc než víkend strávený na českém koupališti. Jak je to možné? Češi dávají čím dál tím víc častěji přednost jednodenním zájezdům. Sobotní koupání na Jadranu vás vyjde poměrně levně, navíc se nemusíte o nic starat. V pátek večer vyrazíte a v neděli dopoledne jste zpět doma. Nejčastěji se takto jezdí samozřejmě do Chorvatska.

Moře pro zaneprázdněné

Celý den je možné si užívat sluníčka i koupání, navíc stihnete i večeři při západu slunce. Tuto možnost pro volné víkendy ocení především workoholici. Ne každý si může zaskočit na dovolenou celý týden. Povinnosti svázané s prací vám zkrátka nikam neutečou, navíc se i příjemně zrelaxujete.

pláž

Foto: Pixabay

Na výletě nemusíte být sami, postará se o vás český delegát, ten vám případně doporučí, kam si udělat krátký výlet, kde se dobře najíst, případně kde ochutnat místní zmrzlinu či místní rybí a mořské speciality.

Výlet na takto krátkou dobu vás vyjde zhruba na 1500 korun. Svézt se můžete pohodlným klimatizovaným autobusem. Po příjezdu nebudou chybět sprchy, převlékárny ani místo, kde bude možné uchovat věci.

Relaxace pro každého

Nástupní místa jsou rozmístěna po celé České republice. Nastoupit můžete kupříkladu v Praze, Brně, Ostravě, Táboře, Trutnově, Olomouci, Českých Budějovicích atd. Na pláži budete zaručeně jako první, přijíždí se totiž v brzkých ranních hodinách. Teď už stačí sbalit si jen plavky, sluneční brýle, opalovací krém a osušku.

Zdroje informací: https://moneymag.cz/magazin/cesi-se-jezdi-vykoupat-na-jeden-den-k-mori.wxti4asq

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/cesi-dovolena-2024-leto-cestovni-kancelare-zajezdy.A240424_162227_ekonomika_ven

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.