Je vaše auto v servisu, ale i přesto potřebujete být pojízdní?

auto

V dnešní divoké době je vlastní automobil naprostým základem pro drtivou většinu dospělých lidí. Řidičský průkaz se přece jen považuje za běžnou gramotnost, bez které si jen těžko škrtnete. Musíte dennodenně sedět za volantem, ale váš vůz je zrovna nepojízdný? Víme, jak tento problém vyřešíte levně.

Poctivá autopůjčovna

Zdaleka nejběžnějším řešením takovéto situace je vypůjčení auta v autopůjčovně. Možná se to zdá jako velmi jednoduchý úkol, ale dávejte si pořádný pozor. Mnoho poskytovatelů je totiž nejen předražených, ale zároveň mají ve smlouvách obsaženou celou řadu skrytých rizik i poplatků za nesmysly.

Přesně proto se nenechte zlákat líbivou reklamou. Raději si pečlivě čtěte recenze předchozích klientů jednotlivých půjčoven. Dobrým příkladem je třeba populární půjčovna aut Praha. Bavíme se o společnosti, která je na trhu už přes dvanáct let. Co vše nabízí?

Zapůjčení od 450 Kč na den

V rámci vozového parku si budete moci zvolit z klasických osobních automobilů (například Škoda Fabia/Scala/Octavia/Superb/Kodiaq), dodávek (Transporter, Transit a podobně) i luxusních vozů pro nejnáročnější klienty (Porsche Cayenne, BMW M2 a další).

Veškeré vozy mají všechna potřebná pojištění, takže můžete jezdit naprosto bez starostí. K tomu připočtěte navigaci zdarma, nonstop servis, možnost přistavení náhradního vozidla nebo třeba 10% slevu při každém třetím zapůjčení. Čím déle budete jezdit, tím levnější bude každý jednotlivý den. Problémem není dokonce ani dlouhodobý operativní pronájem, který může trvat od dvou do dvaceti čtyř měsíců.

Chcete se podívat, na kolik korun vlastně vyjde zapůjčení na vámi požadovaný čas? V tom případě si stačí otevřít webové stránky pod vloženým odkazem, vybrat kýžený automobil a podívat se do tabulky.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.