Japonská půjčka

Japonská půjčka se řadí mezi nejnovější finanční produkty, které poskytují finanční hotovost přesevším fyzickým osobám. Jedná se o úvěry nabízející peníze fakticky na cokoli, co člověk může potřebovat. Mimo neúčelovost se ale vyznačují ni spoustou ostatních předností, na které se budeme soustředit v následujících řádcích. Potupně si tak odkryjeme veškeré detaily, jež se japonské půjčky jakkoli dotýkají.

Podmínky pro získání japonské půjčky

K získání japonské půjčky je nutné, aby daný žadatel měl trvalý pobyt v České republice. Nezbytná je mimo jiné také plnoletost daného člověka. Z hlediska celkové bonity žadatele je posuzována každá žádost zcela individuálně na základě toho, jaké jsou momentální dostupné údaje a odhady. Nejdůležitější je pochopitelně dostát zákonům a ze strany poskytovatele minimalizovat riziko, že dlužník nebude schopen dostát svým stávajícím závazkům.

Solus a registry dlužníků

Poměrně důležitý je u japonské půjčky Solus. Právě jeho prostřednictvím je mnohdy ověřována konkrétní bonita potenciálního klienta.  Potřebovat nebudete muset potvrzení o příjmech u stávajícího zaměstnavatele. Půjčit si tedy mohou i lidé, kteří momentálně stálý plat nemají a nejsou tedy zaměstnáni. Potvrzení o příjmu může ale poskytovatel japonské půjčky chtít dodatečně, což je zcela běžná praxe u jakékoli půjčky před výplatou. Jestliže si budete chtít půjčit prostřednictvím japonské půjčky více než 5 000 korun, již se bez potvrzení o příjmech neobejdete.

Peníze pro nezaměstnané i cizince

Velkou výhodou japonské půjčky je její dosažitelnost i pro cizince. Ti si klidně mohou přijít k finančním prostředkům při online žádosti. Půjčit si logicky mohou i nezaměstnaní a ženy na mateřské dovolené. Půjčka je určena i pro starobní a invalidní důchodce. Ti získají finanční prostředky velmi rychle a bez jakýchkoli komplikací.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.