Ferratum půjčka stálý klient

Opět jste nevyšli s výplatou a chybí vám pár tisíc? Jako stávající klient společnosti Ferratum již víte, že máte k dispozici krátkodobou půjčku finského charakteru, a navíc již jako stálý klient máte řadu výhod. Pojďme se společně podívat na některé z nich. V krátkosti si však Ferratum půjčku představíme pro potenciální žadatele o tuto půjčku.

Půjčka Ferratum

Tuto finskou půjčku si můžete sjednat online nebo přes SMS snadno a rychle. Jedná se o malou půjčku na krátké období. Získat můžete až 10 000 Kč, ale jako nový klient této společnosti si poprvé můžete zažádat o částku nejvýše 2 000 Kč na 15 dnů. Pro stálé klienty se doba splatnosti pohybuje v rozmezí od 7 do 45 dní. Navíc si termín splatnosti můžete až 3x prodloužit. Vybrat si můžete z několika typů půjček. Sjednat si můžete Rychlou půjčku před výplatou, Půjčku ihned na účet, Půjčku bez doložení příjmu, SMS půjčku, Půjčku bez registru, Půjčku do 5 000 a spoustu dalších. Stačí si jen vybrat, o jakou půjčku máte zájem.

Jak zažádat o půjčku Ferratum

Jak již bylo řečeno, žádat o půjčku můžete online prostřednictvím formuláře či SMS zprávou. Jednoduše si zvolíte částku a dobu splatnosti a okamžitě vidíte, kolik vás půjčka bude stát. Vyřízení vaší žádosti je velmi rychlé. Jako nový klient budete kontaktován pracovníkem zákaznického servisu a peníze dostanete prostřednictvím poštovní poukázky. Jako stálému klientovi budou peníze odeslány na váš bankovní účet.

Ferratum stálý klient

Stálým klientem Ferratum se stáváte, pokud si opakovaně žádáte o půjčku. Máte možnost si založit osobní účet na www.ferratum.cz. Dostanete k dispozici přihlašovací jméno a heslo do administrace půjček, kde máte možnost sledovat stav své půjčky. Velkou výhodou, kterou máte jako stálý klient, je zapojení se do bonusového programu Ferratum. Jedná se o získání 2% z hodnoty  poplatku za každou otevřenou a uhrazenou půjčku. Při další půjčce si díky bonusovému programu můžete snížit splátky u další půjčky. Mezi další výhody patří získání vyšší půjčky při bezproblémovém splácení a samozřejmě máte větší pravděpodobnost schválení. Dále můžete získat 300 Kč, pokud tuto půjčku doporučíte svému známému a ten si následně půjčku sjedná. Být stálým klientem Ferratum se opravdu vyplatí.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.