Jaké nabízí internetové bankovnictví Česká spořitelna

Internetové bankovnictví nabízí dnes již každá banka. Výjimkou není ani Česká spořitelna. Ta nabízí Servis 24 Internetbanking, Servis 24 Mobilní banka, Servis 24 Telebanking a Mobito. Pojďme se společně na jednotlivé produkty podívat podrobněji.

Servis 24 Internetbanking

K obsluze Servis 24 Internetbanking České spořitelny potřebujete počítač s připojením na internet. Účty budete obsluhovat přes stránky Servis 24. Internetové bankovnictví vám nabízí běžné bankovní činnosti. Prostřednictvím internetového bankovnictví můžete provádět platby, sledovat transakce na vašem účtu a v neposlední řadě si kontrolovat elektronické výpisy, které máte dostupné za poslední dva roky. Další službou, kterou můžete využít, je sjednání půjčky, kontokorentu, ale také platební karty či pojištění. Pokud si dobíjíte kredit, jednoduše můžete dobít předplacenou kartu mobilního operátora prostřednictvím internetového bankovnictví. Servis 24 Česká spořitelna dále nabízí změnu limitů pro platby kartou na internetu a pro výběr hotovosti z bankomatů. Díky e-faktuře pak můžete přijímat a platit faktury, složenky či pojistné.

Servis 24 Mobilní banka

Máte-li mobilní telefon s operačním systémem Android nebo iOS, můžete si pořídit Servis 24 Mobilní banka, kde se vám nabízí spravovat a kontrolovat váš účet. Můžete si velice jednoduše, kdykoliv a kdekoliv prohlížet stav vašeho účtu, zadávat platby, dokonce i platit složenky. Můžete měnit limity na kartách, dobíjet si kredit a při placení využívat QR kód. Svou banku do telefonu dostanete velice jednoduše. Stačí si stáhnout aplikaci Servis 24 Mobilní banka prostřednictvím Google Play či App Store. Následně si ji nainstalujte d svého chytrého telefonu. Musíte se přihlásit do služby Servis 24 Internetbanking, kterou musíte mít aktivní, a vygenerovat si aktivační kód. Ten pak použijte v aplikaci Mobilní banka a můžete začít využívat služby této aplikace.

Mobito a Servis 24 Telebanking

Díky svému mobilnímu telefonu si se službou Mobito můžete dobít kredit, poslat peníze z jednoho mobilu na druhý prostřednictvím mobilní peněženky nebo přímo na účet, zaplatit jak na webu, tak i ve vybraných obchodech. Vždy si můžete vybrat, jestli budete platit za svého účtu nebo prostřednictvím mobilní peněženky, do které si ze svého účtu pošlete peníze. Servis 24 Telebanking můžete využít v případě, že nemáte připojení na internet. Zavoláním na zákaznickou linku zařídíte vše, co zrovna potřebujete. Mluvit můžete s bankéřem nebo s hlasovou službou. Služba je bezpečná, protože při přihlášení zadáváte své bezpečností údaje.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.