Jaká je vlastně půjčka Provident

Společnost Provident se řadí mezi nejznámější poskytovatele nebankovních půjček, kteří působí nejen v české republice. Pokud potřebujete skutečně rychlý úvěr se vším všudy, pak se na ni můžete bezesporu spolehnout. Půjčit si budete moci bez větších problémů klidně až do výše 80 000 korun. Nejnižší možná sazba úvěru u Providentu je přitom stanovena na pouhých 4 000 korun. Záleží tedy pouze na vás, po jak vysoké sumě sáhnete. Určitě důležité jsou ale i mnohé jiné aspekty než celková výše finanční sumy. Právě na ně se budeme v následujících řádcích soustředit také.

Peníze na ruku či na účet

U Providentu si budete moci vybrat, zdali chcete peníze dostat přímo na ruku, anebo na vlastní bankovní konto. Pokud spíše upřednostňujete hotovostní úvěry, vyplatí se získat peníze ihned po tom, co podepíše smlouvu o zprostředkování půjčky. To samé ovšem platí i pro bezhotovostní obdržení finančních prostředku. K jejich odeslání taktéž dochází okamžitě po podpisu příslušné smlouvy. Doba splatnosti je stanovena u Providentu na 100 dní.

Půjčka bez ručitele

Velkou výhodou je i fakt, že k získání úvěru nebudete potřebovat žádného ručitele. Nebude tak nezbytné nikoho obtěžovat, aby vám za váš úvěr ručil. Postačí vám bohatě pouze vlastní občanský průkaz, kterým se legitimujete a na základě jehož předložení budete oprávněni k získání úvěru. Velmi výhodné je i to, že nebudete muset zastavovat nemovitost. Tato skutečnost je výborná, protože nebudete vystaveni nebezpečí exekučního zabarvení domu.

Půjčte si rychle na cokoli

Provident dokáže půjčit peníze úplně na cokoli. Je fakticky jedno, co si za obdržené peníze budete chtít pořídit. Jednat se může klidně o služby anebo o konkrétní zboží, které se vám momentálně může hodit. Vy sami si zkrátka rozhodnete o tom, nač se bude úvěr vztahovat. Peníze obdržíte doslova expresně, a to klidně během několika málo minut. Po vyplnění formuláře a odsouhlasení půjčky poputují na vaše bankovní konto.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.