Brigáda Praha peníze na ruku nabídne jen zřídka

Brigáda v Praze se dnes dá zcela jistě sehnat, nicméně mnohdy se nemusí jednat o zrovna optimální záležitost. V každém případě stojí za to podívat se na možnosti, které se vám v tomto ohledu nabízejí. V každém případě je třeba říct, že peníze na ruku seženete jen velmi složitě, a to nejenom při řešení brigád v oblasti hlavního města České republiky. Podívejme se tedy přesně na možnosti, které budete při hledání brigády v Praze mít.

Obsluha v baru

Jakousi žádanou klasikou je především obsluha v baru anebo v jiném restauračním zařízení. Tato práce je velmi jednoduchá, nicméně ne všechny společnosti dokážou přijmout člověka, který není vyučen v daném oboru, tedy v hoteliérství a poskytování restauračních služeb. Určitě se lze domluvit a majitelem některé restaurace, že vám za brigádu bude dávat finanční prostředky přímo na ruku. Okrádá se v tomto případě ale o výdaje, které se mu mohou hodit při celkovém daňovém vyúčtování.

Pomocný dělník

Jestliže jste schopni pracovat jakémkoli oboru, pak se vyplatí vyzkoušet si některou základní manuální činnost jako klasický pomocný dělník. Pracovat můžete klidně například na stavbě anebo v supermarketu, který potřebuje také skladníky a manipulační dělníky. Určitě se ale nevyhnete zejména při druhém typu brigády tomu, že byste neopracovali v noci. Právě noční směny jsou pro doplňování zboží typické.

Práce na internetu

Jestliže byste raději vykonávali činnost přímo z domova, postačí vám najít si brigádu online. Práci můžete řešit přímo z vlastního domova. Typický je zejména copywriting, tedy sepsání textů na zakázku pro nějakou společnost. Většinou se ale bohužel také neobejde, bez toho aniž byste museli vystavovat faktury nebo podepsat smlouvu. Na ruku vám peníze takto asi nikdo nedá.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.