Jaká je hypotéka České spořitelny

Hypotéka

Pokud chcete mít krásné nové bydlení dle vašich představ, připravte se na to, že budete muset vydat poměrně solidní finanční částky na jednotlivé úkony spojené se stavbou. I proto je třeba vybrat tu správnou hypotéku, která vám pomůže celou realizaci zainventovat. Výbornou volbou je hypotéka České spořitelny. Právě na její charakteristiky včetně těch největších výhod se budeme soustředit v následujícím textu. Uvidíte tak přehledně, v čem vlastně tato hypotéka vyniká.

Expresní vyřízení bez poplatků

Hypotéku od České spořitelny si můžete pohodlně vyřídit přímo online. Stačí si jen sednout k vlastnímu počítači nebo chytrému zařízení a za několik vteřin díky několika klikům můžete mít vše vyřízeno dle vašich potřeb. Peníze při výstavbě budete moci kontinuálně čerpat bez dokládání účelu jejich použití, tedy faktur. Celé vyřizování se obejde bez jakýchkoli poplatků, které jsou u mnohých ostatních společností bohužel denním chlebem. Peníze vám budou poskytnuty všechny, takže nebudete muset dávat nic ze svého.

Výhodné úročení

U každé hypotéky je kladen důraz i na výhodné úroky. Česká spořitelna na tom není jinak a poskytuje zajímavou úrokovou sazbu, která se vám vyplatí. Při volbě pětileté nebo tříleté fixace se můžete dostat na zvýhodnění ve výši až 0,3%. Čeká vás také finanční prémie pro každé další fixační období. Vybrat si přitom budete moci mezi pevnou úrokovou sazbou a proměnnou, která vypadá také poměrně výhodně. Je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

Bezpečné splácení se vším všudy

Splácení hypotéky může být značně flexibilní. Bez potíží lze změnit celkovou výši splátek, případně jejich odložení. Můžete mimo jiné také přerušit splácení v případě, že momentálně nemáte dostatek finančních prostředků. Splatnost hypotéky může být v maximu stanovena až na 30 let. Využít můžete i poradenství.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.