Co vše přináší Tesco půjčka

Společnost Tesco patří v České republice a celé střední Evropě k nejznámějším firmám provozujícím síť supermarketů a hypermarketů. Koupit si zde můžete fakticky vše od potravin počínaje a spotřebními věcmi konče. V současnosti ale Tesco nabízí také finanční služby, a to jak přímo v samotných prodejnách, tak i na internetu. Záleží logicky na tom, kterou variantu si vy sami jako zájemci vyberete. Nejčastěji voleným produktem je bezesporu Tesco půjčka, na kterou se budeme soustředit v následujícím textu.

Získejte až 150 000 korun

Tesco půjčka je výhodná především v tom že si budete moci půjčit až 150 000 korun. Na rozdíl od některých ostatních poskytovatelů dokáže tato britská společnost nabídnout poměrně hodně peněz. Minimální suma je přitom stanovena na 20 000 korun. V neposlední řadě je také třeba říct, že tato rychlá půjčka může být vyřízena do pouhých 2 minut. Variabilní je i doba splatnosti pohybující se od 12 do 84 měsíců. Vy sami si zkrátka nastavíte podmínky v rámci možností tak, jak vám to bude vyhovovat.

Spousta dalších výhod

Zmiňovaná půjčka nabízí mimo jiné také velmi výhodný úrok. Sazba začíná na 8, 78 %. Vše se také obejde bez jakýchkoli zbytečných poplatků a bez ručitele. Nebudete tak nuceni nikoho obtěžovat s tím, že by vám musel ručit. K úvěru se vztahuje i spousta doplňkových služeb, z nichž bychom mohli jmenovat především předčasné splacení zcela zdarma. K dispozici jsou ale i mnohé další výhody.

Nejčastější využití Tesco půjčky

Využít peníze z této nebankovní půjčky ihned na účet budete moci dle svého uvážení. Nejčastěji se využívají především na zaplacení nejrůznějších služeb a pravidelných či mimořádných výdajů. Klidně si ale za obdržené peníze můžete cokoli pořídit. Charakteristický může být třeba nákup dárků k výročí nebo jiným příležitostem.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.