Nenoste peníze po kapsách, poztrácíte je

Peníze jsou natolik cenným artiklem, že by bylo škoda nosit je po kapsách. Optimální volbou je tedy nějaká peněženka, která vám bude vyhovovat. Momentálně se na trhu nachází spousta různých modelů, které jednak hezky vypadají a jednak jsou také maximálně funkční. Člověk nemá po kapsách pouze peníze, ale často potřebuje někam umístit i kreditní karty či různé slevové karty a kupóny. K tomu se hodí peněženka disponující speciálními přihrádkami, do nichž můžete vše dle potřeby umístit. V následujících řádcích vám nabídneme několik tipů na zajímavé peněženky a další pomůcky, které pomohou uschovat mince a bankovky.

Hezká a funkční peněženka

Klasiku představuje moderní kožená peněženka, která je vybavena spoustou různých přihrádek. Kůže je ryze přírodním materiálem, který je odolný vůči potu a nečistotám. Bez větších problémů do takovéto peněženky dáte jak peníze, tak i kreditní karty a mince, na které je určena speciální kapsa. Pokud budete chtít spíše ušetřit, můžete vybírat i některou variantu z imitace kůže anebo z jiného podobného materiálu.

12002100.jpg

Větší peněženka na cesty

Jestliže vyrážíte na cesty, určitě se vám bude hodit větší cestovní peněženka, do které pohodlně uschováte nejen karty, bankovky a mince, ale i cestovní doklady. Díky zapínání na zip a přehlednému členění jednotlivých přihrádek se z ní stane váš partner na jakékoli cesty. Peníze a doklady budete mít po ruce vždy, když je budete momentálně potřebovat.

12001500.jpg

Další pomůcky na třídění peněz

Peníze určitě nemusejí být nezbytně v peněžence, ale mohou být sortovány i prostřednictvím jiných pomůcek. Typické jsou zejména spony na peníze a různé držáky, které dokážou například karty efektivně sepnout k sobě a držet v požadované poloze. Držáky většinou nezaberou tolik místa a mohou skvěle sloužit třeba v autě nebo kdekoli jinde.

AP800662.JPG

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *