Eshopy

Jak na výhodné online nákupy v Německu a Anglii

Sháníte nejen teď na Vánoce nějaké zboží a zjišťujete, že u nás není k dispozici? Vcelku standardní situace, nicméně ne každý je ochotný najít si nějaký konkrétní cizí eshop a nakoupit si tady. Jednak mají lidé strach z toho, že nebudou všemu rozumět, a jednak se také oprávněně bojí vysokého poštovného. Ani unikátní sortiment se za nevýhodných podmínek nemůže vyplatit! Existuje tedy pro nákupy v cizině nějaké řešení? Určitě ano a má jméno Tiptrans. Právě tuto společnost, respektive jí poskytované služby, si představíme v následujících řádcích.

Vyberete si ze spousty zahraničních obchodů

Jak ve Velké Británii, tak i v Německu působí spousta různých společností. Eshopy často u nás vůbec zastoupení nemají. Když už tomu tak je, třeba v případě Amazonu, pak bývá poštovné zdarma až od značně vysokých částek. Jaké obchody jdou například v Anglii hodně populární? Jmenovat bychom mohli M&S, Next či H&M. V Německu Conrad, DeWanda, Baur, Esprit a mnohé jiné. Na webu společnosti Tiptrans si můžete prohlédnout kompletní seznam těchto eshopů.

Jak je možné, že to jde tak levně?

Princip nakupování prostřednictvím tohoto zprostředkovatele není nijak složitý. Společnost totiž poskytuje hned 5 virtuálních adres, a to nejenom v Německu a Anglii, ale i v Hong Kongu, Číně a ČR. Zboží se zašle na danou adresu a následně bude putovat k vám. Jestliže konkrétní eshop zasílá i do ČR, většinou vyjde cenově výhodněji nechat si zboží zaslat přes tohoto zprostředkovatele. Nejprve se doručí lokálně a poté k vám.

Jaké jsou ceny?

Jak tedy cenově nákupy v Anglii, Německu a jiných cizích zemích vyjdou? Za přeposlání si standardně zmiňovaná společnost účtuje $5 a poštovné. Jinak lze balíky i konsolidovat, to znamená, že za dva, tři až deset balíků zaplatíte $10 a poštovné. Tiptrans nabízí mimo jiné také kompletní asistovaný nákup a další služby.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *