Ivan Bartoš nepije alkohol a vyzývá ANO a SPD k testování na drogy

Bartoš Ivan

Nález kokainu v Poslanecké sněmovně parlamentu České republiky hýbe politickou scénou a všichni najednou chtějí, aby se věc dokonale vyšetřila a aby se nejspíše našel majitel onoho pytlíku s bílým práškem. K řásnému vyšetření vyzývají politici těch největších politických stran a mnozí jdou ještě mnohem dál. Přejí si plošné testování na drogy. Na sociální síti X se v tomto duchu prezentoval předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Poslanci Pirátů jsou na testy ready

Tedy podle slov samotného Bartoše. Nemají se rozhodně čeho bát. I tento fakt mu nejspíše vliv energii do žil, a tak na sociální síti X vyzývá k testování hnutí ANO a SPD. Podle něj by pak bylo vše průkazné a jasné. Výsledky by se pak měly pochopitelně transparentně zveřejnit. Tato myšlenka je určitě výzvou. Otázkou zůstává, zdali by se zmíněné poslanecké kluby skutečně do něčeho takového pustily.

Bartoš jako první podezřelý

Andrej Babiš prohlásil, že je Bartoš symbolem šňupání. Tato silná slova by se takto mohla potvrdit, nebo naopak vyvrátit. Transparentní testování by určitě bylo zadostiučiněním i pro širokou veřejnost. I ta by si ostatně také ukazovala na samotné viníky prstem. Od poslanců různých klubů to ale bude chtít odvahu, která se samozřejmě nenajde, protože někdo nejspíše kokain užívat musel, jen tak tam nenasněžil.

Odsouzený lhář

Takto se o Babišovi samotný Bartoš vyjadřuje. Konkrétně psal o tom, že je Babiš několikrát soudem odsouzený lhář, který se musel za lži o Pirátech i omlouvat. Jinak se také Ivan Bartoš zmínil o tom, že nepije alkohol, ale musí se bavit s alkoholem zmatlanými lidmi ve Sněmovně. To je určitě velmi nepříjemné. Testování by všem mohlo vyřešit. Ostatně obyčejní smrtelníci také do práce nemohou chodit pod vlivem alkoholu nebo drog.

Zdroje info: Autor, sociální síť X, https://zpravy.aktualne.cz/domaci/babis-nazval-pirata-michalka-blbcem-a-koordinatora-voborila/r~675781561f2c11efbf960cc47ab5f122/

Ivan Bartoš: Náhledové foto Ivan Bartoš/sociální síť X

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.