Úroky hypotéky

Hypotéka od Raiffeisen Bank

Nové bydlení ve zrekonstruovaném domě anebo v novostavbě je neskutečně lákavé pro spousty lidí. Není se čemu divit, jelikož prakticky každý z nás by chtěl bydlet v krásném designově povedeném interiéru. I proto se vyplatí najít si výhodnou hypotéku, která vám na takovýto lusk poskytne dostatečné množství finančních prostředků. V současné době to není tak složité, jelikož hypotéky nabízí spousta nejrůznějších bank i nebankovních institucí. Výbornou volbou je tradiční společnost Raiffeisen Bank. Na její charakteristiky se soustředíme mnohem podrobněji.

Získejte rychle až 20 000 000 korun

Velmi výhodné je zejména to, že RB hypotéka je většinou vyřízena do pouhých 2 minut od odeslání kontaktního formuláře v online podobě. Na pobočkách této společnosti je ale možné podepsat smlouvu také expresně a budete moci čerpat potřebné finanční prostředky. Maximální výše hypotéky u Raiffeisen Bank je stanovena na 20 000 000 korun, takže je možné z obdržených peněz klidně financovat i stavbu firemního areálu nebo bytového domu či větších a finančně nákladnějších staveb, Využití peněz je ryze a pouze na vás samotných, jelikož je tato hypotéka zcela neúčelová.

Variabilní splácení na míru

Zajímavé je i splácení přímo na míru dle požadavků dlužníka, tedy klienta té či oné společnosti. Vybírat si dlužník může v intervalu od 60 do 360 měsíců. Je tedy ryze na něm, jak se s bankou domluví a jakým způsobem svým závazkům bude schopen dostát. Rozhodně se vyplatí zkusit si nastavit splátky tak, aby je člověk sice splatil co nejrychleji, nicméně nijak se nemusel omezovat v běžném životě. To ale mnohdy poznáte již při srovnání hypoték.

Další výhody hypotéky u RB

Hypotéka u Raiffeisen Bank nabízí i spousty dalších zajímavých výhod podobně jako hypotéka od ČS. Můžete si klidně zvolit délku fixačního období, která je z hlediska splácení velmi důležitá. Po tuto dobu se nemůže změnit úročení, takže nepůjde nahoru. Tradičně se volí na 5 let.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *