Ferratum Credit Limit

Credit Limit

Že nevíte, co je to Credit Limit? Nevadí! Rádi vám poskytneme relevantní informace, jež se jej jakkoli dotýkají. Jedná se v podstatě o finanční rezervu, která se dá opakovaně čerpat u společnosti Ferratum Bank. Každý měsíc budete povinně hradit měsíční splátky dle stanoveného harmonogramu. Vy sami si můžete zvolit částku, kterou si uložíte navíc. Jedná se konkrétně o finanční rezervu o maximální výši 25 000 korun. Časové období je pro tuto rezervu neomezené. Je tedy pouze na vás, za jakou dobu své závazky splníte.

Komu se Credit Limit skutečně vyplatí

Jestliže má člověk nečekané výdaje, potřebuje finanční prostředky co nejrychleji. Právě pro tyto osoby se Credit Limit hodí. Pokud vám chybí pouze několik tisíc korun, můžete je velmi rychle mít za výhodných podmínek. Vrátit budete moci kompletně celou vypůjčenou sumu, anebo malé částky, které si stanovíte předem. Záleží pouze na vás a vaší schopnosti splácet. Požádat o Credit Limit může každý žadatel starší 21 let. Musí být také občanem České republiky.

Tradiční finanční instituce

Ferratum Bank se řadí mezi nejznámější finanční instituce u nás. Jde o nebankovní společnost, jež je součástí velké finanční skupiny Ferratum Group. Tato mezinárodní finanční instituce poskytuje takzvané finské půjčky již od roku 2005. Jedná se o úvěry bez ručení, které jsou vyřizovány maximálně rychle a jednoduše. Většinou je tak činěno online anebo formou SMS zpráv. Pobočky má v celkem 20 zemích celého světa. Zaměstnává až 280 finančních poradců.

Vše vyřešíte online

Jakékoli záležitosti týkající se služby Credit Limit od společnosti Ferratum Bank můžete pohodlně vyřešit sami online od vlastního počítače. Není tak nutné navštěvovat pobočky firmy ani kontaktovat nejrůznější odpovědné osoby, které mohou tuto službu kompletně ovládat.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.