Došel vám toner? Náplně TOREX dostanete zítra a bez poštovného

Tiskárna

Můžete mít sebelepší laserovou tiskárnu, ale s prázdným tonerem vám bude k ničemu. Pro domácnost je prázdná náplň drobnou nepříjemností, pro firmy ale často závažným problémem. Necháváte pořízení nových kazet na poslední chvíli? Objednejte si oblíbené alternativní tonery TOREX. Domů či do kanceláře vám dorazí už druhý den. Za doručení nezaplatíte ani korunu.

Dodávka TOREX

 TOREX dnes objednáte a zítra už bude u vás doma!

Když na tisku závisí chod firmy nebo domácnosti

Jak důležitá je pro nás tiskárna si často uvědomíme až ve chvíli, kdy přestane tisknout. Nemusí přitom jít o poruchu, stačí, když dojde toner. Laserové tiskárny jsou dnes běžnou součástí většiny domácností. Tisknou se dokumenty do školy i do práce, různá potvrzení či formuláře.

Tiskárny jsou ale mnohem důležitější pro malé i velké firmy, úřady či školy, které bez tisku nemohou běžně fungovat. Proto je důležité stav náplně pravidelně kontrolovat a toner pořídit s dostatečným předstihem.

Zítra už budete tisknout ostošest

Pokud indikátor tiskárny upozorňuje na prázdný toner, zachovejte klidnou hlavu a novou náplň objednejte tam, kde vám garantují expresní dodání. Problém s dodávkou bývá často u méně kvalitních alternativních tonerů neznámých výrobců, nebo u hůře dostupných originálních náplní. Český výrobce tonerů TOREX garantuje dodání do druhého dne v případě, že si jej objednáte do 17. hodiny. O stavu objednávky a expedici vás bude navíc informovat e-mailem.

Poštovné zbytečně zvyšuje náklady na tisk

Pokud chcete tisknout co nejlevněji, nezapomínejte na to, že do nákladů na tisk musíte započítat i cenu za doručení. U mnoha dodavatelů si za rychlé dodání tonerů připlatíte, pokud byste navíc chtěli poštovné zdarma, musí vaše objednávka dosáhnout určité minimální částky. To v případě expresní dodávky tonerů TOREX neplatí – za poštovné neplatíte nikdy. To oceníte zejména v případě, chcete-li objednávat jen jedinou náplň do tiskárny.

Vsaďte na české alternativní tonery a tiskněte levně

Myslíte si, že alternativní tonery jsou ve srovnání s originálními méně kvalitní? Český výrobce potvrdil, že to už dávno neplatí. Důkazem jsou mnohé kanceláře a velké firmy, které na české náplně nedají dopustit. Tyto tonery totiž vznikají přímo u nás, vynikají precizním dílenským zpracováním a použitím prvotřídního tiskařského prášku. Z hlediska kvality konstrukce i tiskového výstupu jsou srovnatelné s originálními tonery, navíc jsou dostupné za výrazně nižší cenu.

Dnes kontrolka na tiskárně bliká červeně, zítra se ale už bude zase zelenat. A pokud byste přece jen chtěli dát přednost originálním tonerům HP, Canon, Xerox a dalším, také ty vám český výrobce a dodavatel doručí už zítra.

Zdroj fotografií: Depositphotos.com

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.