Desítky milionů za lidskou naivitu: Voliče spasitelů nepřesvědčíte

Tomio Okamura

Fejková politika superspasitelů. I takto je možné nazvat cílení některých politiků směrem do voličského spektra. A není se vůbec čemu divit. Příkladů bychom našli hned několik, a to v nedávné době. Podívejte se třeba na takového bývalého prezidenta USA, který bagatelizoval Covid-19. Nemoc jej pak pochopitelně zastihla a devastovala obyvatele v USA stejně jako i jinde ve světě. Hledat spasitele ale nemusíme v zahraničí. Stačí se podívat k nám.

Andrej Babiš to skutečně spasil

Dlouhodobě nejoblíbenější politik dopkázal mnohé. Neustále vyvrací všechny řeči o státní bezpečnosti, dotacích na Čepí hnízdo i další záležitosti týkající se Agrofertu. A co víc? Chce nás spasit i nadále. Rád by získal v říjnových volbách co nejvíce hlasů a sestavil vládu. Ostatně sekunduje mu i současný prezident.

Pohled do opozice?

Třeba na Tomia Okamuru. Tento náš největší vlastenec si fotil přítelkyni v burce u mešity v Londýně a svůj příspěvek dal v roce 2013 na Facebook s tím, že se jednalo o fajn zážitek. Vše nakonec smazal. Zarytý odpůrce muslimů se přece musí chovat skutečně jako zarytý odpůrce.

Voliče programových lhářů nemá smysl konfrontovat

Stejně ve finále budou tvrdit, že jejich spasitel a oblíbenec je takový, jakého jej vidí. Nepřiznají, že jejich političtí guru horují pouze za svůj vlastní blahobyt a obyčejní lidé jsou pro ně jen nosiči hlasů a nic jiného. Jejich problémy je nezajímají. A miliony peněz už jsou pro ně po volbách přichytány. Kdo je zaplatí? Přece my všichni.  

Zdroje info:

https://www.expres.cz/zpravy/tomio-rozpolcenost-nazoru.A150926_131648_dx-zpravy_khor?
https://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/103197/od-hoaxu-k-pandemii-jak-se-trump-vysmival-covidu-19-az-se-covid-19-vysmal-jemu.html?fbclid=IwAR3cpBplqxE7qFDYlNY0vtJjRO-uS18vva1e4_5i92o7Xb-i-ikrPm1AwqU

Tomio Okamura: Náhledové foto Michal Klajban: https://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Tomio_Okamura_(20._Podzimn%C3%AD_knižn%C3%AD_veletrh).JPG

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.