ČSOB penzijní společnost

Zvolit si správný penzijní fond je velmi důležité pro zajištění na stáří. Vyberte si takový fond, u kterého je předpoklad, že jeho existence bude dlouhá. Takovým fondem je bezpochyby Penzijní fond Stabilita, který nabízí ČSOB. Rádi bychom vám tento fond představili.

Penzijní fond ČSOB

ČSOB Penzijní společnost, a. s. je členem skupiny ČSOB. Její Penzijní fond Stabilita nabízí důchodové spoření a doplňkové penzijní připojištění. Vaše prostředky, popřípadě prostředky státu společnost umístí do účastnických či důchodových fondů, stará se o tyto fondy, vyplácí dávky, kterými zabezpečíte svůj příjem ve stáří nebo invaliditě.

ČSOB Penzijní fond Stabilita

ČSOB Penzijní fond Stabilita se koncem roku 2011 sloučil s Fondem Progres. Tím vznikl jeden z největších penzijních fondů v České republice, který má velmi mnoho spokojených klientů. Sloučeným fondům byl ponechán název Penzijní fond Stabilita. Jedná se o  konzervativní fond, který má nízké výkyvy v připisovaném zhodnocení. Svým klientům nabízí ČSOB ve spolupráci se svými partnery bonusy a slevy. Jde například o spolupráci s Poštovní spořitelnou, kde u nových smluv penzijního připojištění můžete získat nižší úrok na spotřebitelský úvěr o 0,5%, nebo si sjednat vedení Era účtu na 6 měsíců zdarma. 7% slevu získáte v případě, že si zakoupíte vybraný zájezd u CK ČEDOK.

Program OPTIMUM

Program OPTIMUM usnadňuje klientům Penzijního fondu Stabilita čerpání maximálních bonusů od státu. Podmínkou pro maximální čerpání státní podpory je, abyste ročně vložili do penzijního připojištění minimálně 18 000 Kč. Nevložíte-li tuto částku, nezískáte slevy na dani. Pokud nevložíte za rok ani 6 000 Kč, ochuzujete se o část státního příspěvku. Minimální částka měsíčního příspěvku činí 100 Kč, maximální částka není omezena. Program OPTIMUM je velmi výhodný, protože díky němu lze získat maximální daňovou úlevu. Tuto službu si musíte předem sjednat (lze i dodatečně) a je zcela zdarma.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *