ČSOB leasing nabízí skvělý portál eLeasing

Online řešení mnohých finančních produktů je dnes velmi moderní a spousta lidí si řeší své finanční prostředky pouze přes internet. Tato skutečnost je vynikající zejména pro všechny, kteří se rozhodují pro to, že budou mít peníze po ruce kdykoli, když budou potřebovat. Výbornou volbou je především produkt eLeasing od ČSOB. Právě na něj se budeme soustředit v následujících řádcích a pokusíme se jej podrobně popsat včetně jeho hlavních výhod.

O všechno nabízí eLeasing

Pro přehlednost uvádíme všechny výhody produktu leasing podrobně. Jen tak si totiž uděláte velmi rychle přehled o tom, v čem by se vám vlastně mohl hodit.

–          jedinečný online systém

–          zrychlení a usnadnění komunikace

–          přehledná aplikace s intuitivním prostředím

–          maximální míra zabezpečení

–          určen pro spotřebitele i podnikatele

–          pracuje se s aktuálními daty

Hlavní výhody produktu eLeasing

Největší výhody také uvádíme přímo v odrážkách, což je mnohem přehlednější a efektivnější.

–          o stavu finančních prostředků se lze informovat okamžitě

–          expresní likvidace pojistných událostí

–          jednoduchá nabídka formou rychlých odkazů

–          spousty akcí a akčních nabídek

–          elektronické dotazy přímo na ČSOB

Jestliže patříte mezi zákazníky ČSOB, budete moci automaticky využívat komfortu zmiňovaného portálu. Stačí pouze vyplnit příslušný formulář a máte postaráno o komfortní intuitivní prostředí eLeasingu.

Vstup do portálu eLeasing

Samotný vstup do tohoto portálu a přihlášení eLeasing jsou velmi jednoduché. Na počátku zadáte své uživatelské jméno a bezpečnostní kód. Údaje vám budou zaslány bezpečnostní poštovní zásilkou. Pokud údaje zapomenete, na webu leasing si budete moci požádat o nové. Vše potřebné budete mít ve své stávající smlouvě. Československá obchodní banka nabízí skutečně top prostředí, které vám bude vyhovovat i v případě, že nepatříte mezi milovníky online komunikace a internetového bankovnictví.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.