CINCINK: Realitní portál vám ušetří čas i peníze

Prodej nemovitosti

Prodej i nákup nemovitostí patří mezi poměrně náročné procesy, a to jak časově, tak i finančně. Řešit všechno bez asistence specialistů představuje vcelku vysoké riziko, že můžete jako jedna ze stran přijít o peníze. Právě z toho důvodu a samozřejmě i z hlediska úspory času se vyplatí vsadit na služby specialistů. Naším tipem je nový realitní portál CINCINK. Jeho hlavní výhody si popíšeme podrobněji v tomto článku.

Využijte některou ze spousty služeb

Zmiňovaný portál se vyznačuje velkou komplexností. Nejde pouze o prodej nemovitostí, který se dnes standardně realizuje také na bazarových portálech. V rámci služby CINKCINK lze využít pomoc při nákupu a prodeji objektu, ale není problém nechat si vytvořit i inzerát, případně jej samostatně vložit. Za portálem stojí Komerční banka, jedna z tradičních a velmi oblíbených společností na tuzemském finančním poli. Vynikající službou je především bezplatná inzerce. Využít přitom budete moci profi služeb v oblasti nafocení objektu, textování inzerce a podobně.

Víte, co kupujete?

Často na mnohých realitních portálech pouze spatříte několik fotografií a strohý popis objektu. U služby CINCINK je tomu jinak. Součástí prezentace může být také vizualizace interiéru a 3D plánek nemovitosti. Jako zájemce o nákup nějakého domu či bytu budete ihned jasně vědět, s jakou nemovitostí máte tu čest. Jestliže budete naopak v opačné roli prodejce, vše se takto urychlí a zefektivní. Jinak portál nabízí také profesionální nafotografování objektu a mnohé další služby napomáhající prodeji či nákupu.

Právní služby jako nezbytnost

O faktu, že právo musí stát na vaší straně, se není třeba nijak obšírně bavit. Právní služby jsou u tohoto portálu samozřejmostí. Jejich nabídka je komplexní a vy si můžete být jistí, že všechno proběhne v souladu s platnou legislativou. Veškeré smlouvy a jiné dokumenty vám připraví specialisté na míru tak, aby následně došlo už jenom k jejich podpisu. Všechno budete navíc moci v případě potřeby konzultovat s odborníky majícími právní služby v malíku.

Spolehněte se i na efektivní financování

Jen málokdo má dnes nespořenu kompletní částku určenou na nákup nemovitosti. Financování může být poměrně náročné a zdlouhavé. Portál CINCINK nabízí přímo alternativu uzavření hypotéky na míru od Komerční banky. Přímo na tomto portálu si lze jednoduše spočítat, jak na tom budete z hlediska výše jednotlivých splátek. Tím pádem si předem uděláte jasný obrázek o financování vašeho záměru. Ať už budete potřebovat třeba úschovu peněz před transakcí nebo cokoli jiného, co se týká finančních prostředků, specialisté se o vás postarají. Vy tak samozřejmě ušetříte nejenom peníze, ale také spousty času.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.