Český trh přilákal další módní značku. Má být kvalitní a cenově dostupná

ramínka

Češi mají nakupování módy rádi, především pokud jde o levnější značky. Na náš trh nyní míří další známá evropská značka, která si chce ukousnout něco z místního koláče. V Česku začne podnikat francouzský brand Jott.

Jott v Česku

V České republice se zákazníkům brzy nabídne možnost zakoupit si oblečení francouzské značky Jott, která pochází konkrétně z města Marseille. První projedna se otevře již začátkem září, přesněji devátého, a to přímo ve velmi frekventovaném obchodním centru Westfield v Praze, na Chodově.

Možnost zakoupit si výrobky této značky bude ale dostupná již dříve prostřednictvím e-shopu, který by měl být funkční od posledního prázdninového dne. Současně s pražskou prodejnou otevře brány i ta v Bratislavě, kde se nový kamenný obchod otevře 10. září.

oblečení

Foto: Pixabay

Historie značky

Za vznikem této moderní značky stojí rodinné podnikání dvou chlapců, konkrétně bratranců. Jejich podnikání v oblasti mody začalo teprve během roku 2010. Značka Jott již je ale dnes zaběhlá a po Evropě funguje v současnosti patnáct obchodů, kde nabízí lidem kvalitní, a přitom cenově dostupné oblečení městského stylu.

Jott se nicméně snaží se proniknout na stále nové trhy v dalších zemích světa. Kromě Prahy a Bratislavy se otevřou i obchody ve Vídni, Amsterdamu, Lisabonu nebo ve Varšavě.

Konkurence na trhu je nicméně obrovská, a to, zdali se nová módní značka uplatní i v Čechách, ukáže spíše čas. Rozhodně ale nebude chybět ani nová škála nabídky podzimních trendů, včetně tolik potřebných podzimních bund a kabátů. Jak se stane značka Jott úspěšnou a oblíbenou mezi mladými lidmi, na které cílí především, rozhodne v tomto případě čas.

Zdroje informací: https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/jott-moda-francie-retail-chodov.A220822_094013_ekoakcie_vebe

https://www.mediaguru.cz/clanky/2022/08/na-cesky-trh-vstupuje-francouzska-modni-znacka-jott/

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.