Změna stylu provozovny? Investice, která se vyplatí!

Plechové skříně

Chcete přilákat nové zákazníky do svého obchodu, který je však zároveň “hlavním výrobním závodem” se vším pozitivním a negativním, co k tomu patří? I v prostředí dílny či servisu lze udělat na zákazníka dojem. Neobejde se to sice bez investice, ta se vám ale zaručeně vyplatí. Úprava prostředí zvýší nejen svou atraktivitu pro zákazníka, ale také bezpečnost a praktičnost pro vaši pracovní činnost.

Je interiér detailem?

V dnešní době široké nabídky služeb není snadné zaujmout potenciálního zákazníka. Pokud se ale již rozhodne k návštěvě právě vaší provozovny, její podoba je ještě před samotným kontaktem s personálem tím prvním dojmem a vizitkou dané služby. Může se tedy velmi jednoduše stát, že i sebelepší přístup a servis personálu provozovny nebude mít žádný efekt, neboť se zákazník ani k samotné objednávce nedostane. Prostory, ve kterých dochází ke kontaktu s klienty, je proto nutné upravit do reprezentativní podoby, jak jen to podmínky dovolí. Například nelze doporučit vybavovat nesourodým “co dům dal” nábytkem, který k sobě designově nebo barevně absolutně nepasuje. Designové řešení interiéru a jednotnost přitom nemusí být pouze nefunkčním prvkem pro tvorbu image.Plechové skříně

Foto: Plechoveskrine.cz

Co v dílně nebo servise?

Máte-li společné výrobní i “administrativní” prostory, řešení může být komplikovanější. Je nesmysl uprostřed dílny speciálně stavebně oddělovat prostory pro tvorbu kontaktního místa. Dobrý dojem může však zanechat již samotné vybavení dílny. Interiér ve stylu “co dům a soused dal” příliš nezapůsobí. Zato nový a do výrobního prostředí odolný kovový nábytek, který barevně ladí a má jednotný design, dovede image vaší značky posunout na vyšší úroveň.

Zároveň se jedná o praktickou investici i do výrobního procesu. Jednotný nábytek můžete poskládat dle libosti a nemusíte se obávat, že vám někde nebudou pasovat hrany. Plynule tak můžete navázat pracovní plochu na desku zásuvkového boxu apod. Bez výškových rozdílů či mezer mezi jednotlivými kusy nábytku se poté stává také pracovní proces bezpečnější. Do konceptu vybavení skvěle zapadnou i závěsné skříňky, které mají velmi dobrou nosnou sílu a proto se jedná o plnohodnotný úložný prostor.

Pokud chcete v jednotnosti pokračovat i dále, stejný design lze aplikovat i na kovové šatní skříňky pro zaměstnance v zázemí. To už je však pouze na doplnění. Důležité je zachování funkčnosti, zlepšení vizuální podoby vašich dílenských nebo obecně výrobních prostor a získání dobrého dojmu u zákazníka, který do daného prostředí právě poprvé vstoupil.

Náhledové foto: Plechoveskrine.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.