Zkušenost s obchodováním CFD u Globtrex.com

Online obchodování s CFD akciemi je velmi oblíbené u mnoha investorů. S Globtrex.com lze jednoduše obchodovat s CFD mnoha měnových párů, komodit a indexů NASDAQ, nebo FTSE akcií.

A jak tedy začít? Nejdříve si založte účet – pro testovací účely demo, pro reálné obchodování existují 3 účty, které se liší funkčností. Dále si vyberete částku, kterou chcete investovat. Začíná se od $200. Pak už můžete začít obchodovat, jako to dělají zkušení investoři.

Pokud jste úplný začátečník nebo si nejste jisti, máte možnost využít komplexní pomoc z obchodních nástrojů, videí, analýz a ebooků. Pomohou vám i zkušení lídři v zákaznické podpoře.

Globtrex.com má uživatelsky přívětivý obchodní systém, který je možné používat kdekoliv a odkudkoliv – 24 hodin denně. Nezáleží na tom, zda sedíte u PC nebo jedete ve vlaku s mobilem a aplikací mobile trader. Posláním Globtrex.com je poskytnout investorům na globálním trhu možnost obchodovat přes stolní počítače, tablety a chytré telefony s pomocí sofistikovaného softwaru. Obchodování odpovídá nejvyšším regulačním standardům.

Co je to obchodování CFD

Zkratka CFD znamená contracts for difference. Kontrakt pro vyrovnání rozdílů vytváří kontrakt mezi investorem a brokerem o pohybu ceny daného instrumentu. CFD je unikátní produkt, jde o deriváty a kontrakty s finanční pákou. Můžete profitovat na růstu i na poklesu cen. CFD je na více než 3 000 světových trzích a zahrnuje měny, komodity, indexy, akcie i ETF.

CFD deriváty

Podkladové aktivum ve skutečnosti nevlastníte, ale obchodujete na růst či pokles jeho ceny. Pokud koupíte akcie, výměnou za investovanou sumu získáte akciový certifikát – tedy právní dokument, který potvrzuje vlastnictví akcií. Ten máte v ruce do doby, než jej prodáte, nejlépe tedy se ziskem. S CFD nevlastníte akcie Barclays, ale spekulujete a profitujete na stejných cenových pohybech akcií.

CFD kontrakty s finanční pákou

Získáte větší tržní expozici za relativně malý počáteční vklad. Potenciální návratnost je tedy vyšší než u jiných forem obchodování. Při používání páky lze zvýšit zisky ale i prohloubit ztráty. Díky CFD objevíte chytré transakce.

Globtrex.com je lídr v oblasti CFD obchodování a má klientelu po celém světě. Obchodování odpovídá nejvyšším regulačním standardům.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *