Lakovací kabina

Vybavujete autolakovnu? Myslete ekonomicky

Rádi byste si vybavili svou novou autolakovnu, nebo uvažujete o rekonstrukci a zefektivnění provozu té stávající? Ať už je vaše odpověď kladná v jakémkoli předchozím případě, jistě budete hledat jednotlivé komponenty, způsob jejich umístění a seřízení. Nic jednoduchého, na trhu se nachází spousty dodavatelů a ne vždy se musí podařit. Právě proto se  na 3 základní aspekty pro zařízení provozu podíváme mnohem podrobněji. Třeba i vám nakonec pomůžeme, a ušetříte tak peníze.

Komplexní zařízení něco stojí, ale…

V každém případě počítejte s tím, že vybavení autolakoven není zrovna levnou záležitostí. Představa, že by vám stačila pouze jednoduchá a levná lakovací kabina, je velmi mylná. Potřebovat budete velké množství nejrůznějších komponentů. Začít bychom mohli třeba přípravnými stanovišti, kde si pracovníci jednoduše přichystají jednotlivé komponenty k následnému nástřiku. Dále jsou značně důležité právě plně automatizované lakovací kabiny a v neposlední řadě i odsávací boxy. Díky nim dojde k posbírání veškeré barvy, jež není použita přímo na nástřik určitých automobilových dílů.

Všechno musí spolupracovat

Velmi důležité je umístění lakovací kabiny a dalších komponentů takovým způsobem, aby spolu všechno dokonale korespondovalo. Jednotlivé procesy na sebe navazují, čímž dochází k minimálním časovým ztrátám. To samé platí také o ekonomickém myšlení, které se týká jednotlivých materiálů.

Specialisté vám pomohou

Ideální je spolehnout se na profesionály, kteří působí v oboru přípravy a následné realizace autolakoven již řadu let. Naším tipem je společnost Naver Brno mající spousty zkušeností. Dokážou vám s kompatibilitou daného provozu poradit. Navíc připraví veškeré dokumenty týkající se projektů. Profesionálové se postarají o potřebné vyřizování, což povede také k maximální časové úspoře. Ve finále nakonec ušetříte i velké množství finančních prostředků.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *