nahledovy
30.4.2015
Kategorie: Novinky

Zjistěte si o druhých vše podstatné! Díky FIRMO.CZ to jde snadno!

Zprávy o podvodnících a firmách s pohybnými praktikami stále přibývá. Je tedy na místě se začít bránit. Ještě než s někým začnete spolupracovat či s ním podepíšete smlouvu, nebuďte líní a zjistěte si, s kým máte tu čest. Díky nové službě na portálu FIRMO.CZ je to otázkou několika vteřin!

Jak dokáže FIRMO.CZ pomoci i vám

FIRMO.CZ je nový projekt, který přináší do českého podnikatelského prostředí revoluci. Funguje totiž jako databáze firem i OSVČ, kteří podnikají na území České republiky i těch, které s českými firmami spolupracují. Portál kromě základních údajů z obchodního rejstříku dokáže nabídnout i mnoho dalších podstatných informací o daném subjektu, takže si každý o každém může během několik vteřin udělat dokonalý obrázek. Na FIRMO.CZ jsou na jednom místě přehledně uspořádány informace ze sbírky listin, insolvenčního rejstříku, seznamu dlužníků i nespolehlivých plátců DPH, z registru živnostenského podnikání a dalších. Všechny informace jsou pravidelně aktualizovány, insolvenční rejstřík například každou hodinu. Jak přehled informací vypadá, si můžete prohlédnout na příkladu společnosti Alianz.

01

Zjišťování vazeb a další prémiové funkce

Pro všechny uživatele jsou služby na FIRMO.cz zdarma. Pro ty, kdo chtějí vědět ještě více, je připravena placená verze, která nabízí ještě několik prémiových služeb navíc. V placené verzi je například možné sledování vazeb mezi jednotlivými subjekty. Jsou zde dostupné také přehledné finanční ukazatele a grafy dané firmy a zobrazuje se také její historie a informace o dotacích EU. Velmi zajímavá je potom funkce pro sledování dané firmy, kterou oceníte například ve chvíli, kdy potřebujete být lepší než vaše konkurence. Sledovaný subjekt samozřejmě o ničem neví.

02Pokud chcete mít jistotu, že budete spolupracovat se seriózním partnerem, určitě začněte FIRMO.CZ používat. Všechny informace získáte během několika málo vteřin!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *