Zjistěte si o druhých vše podstatné! Díky FIRMO.CZ to jde snadno!

Zprávy o podvodnících a firmách s pohybnými praktikami stále přibývá. Je tedy na místě se začít bránit. Ještě než s někým začnete spolupracovat či s ním podepíšete smlouvu, nebuďte líní a zjistěte si, s kým máte tu čest. Díky nové službě na portálu FIRMO.CZ je to otázkou několika vteřin!

Jak dokáže FIRMO.CZ pomoci i vám

FIRMO.CZ je nový projekt, který přináší do českého podnikatelského prostředí revoluci. Funguje totiž jako databáze firem i OSVČ, kteří podnikají na území České republiky i těch, které s českými firmami spolupracují. Portál kromě základních údajů z obchodního rejstříku dokáže nabídnout i mnoho dalších podstatných informací o daném subjektu, takže si každý o každém může během několik vteřin udělat dokonalý obrázek. Na FIRMO.CZ jsou na jednom místě přehledně uspořádány informace ze sbírky listin, insolvenčního rejstříku, seznamu dlužníků i nespolehlivých plátců DPH, z registru živnostenského podnikání a dalších. Všechny informace jsou pravidelně aktualizovány, insolvenční rejstřík například každou hodinu. Jak přehled informací vypadá, si můžete prohlédnout na příkladu společnosti Alianz.

01

Zjišťování vazeb a další prémiové funkce

Pro všechny uživatele jsou služby na FIRMO.cz zdarma. Pro ty, kdo chtějí vědět ještě více, je připravena placená verze, která nabízí ještě několik prémiových služeb navíc. V placené verzi je například možné sledování vazeb mezi jednotlivými subjekty. Jsou zde dostupné také přehledné finanční ukazatele a grafy dané firmy a zobrazuje se také její historie a informace o dotacích EU. Velmi zajímavá je potom funkce pro sledování dané firmy, kterou oceníte například ve chvíli, kdy potřebujete být lepší než vaše konkurence. Sledovaný subjekt samozřejmě o ničem neví.

02Pokud chcete mít jistotu, že budete spolupracovat se seriózním partnerem, určitě začněte FIRMO.CZ používat. Všechny informace získáte během několika málo vteřin!

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.