Dollar and euro money 3d symbols.
1.5.2015
Kategorie: Investice, Novinky

Jaké aktuálně nabízí termínované vklady úroky

Pokud chcete ušetřit peníze a mít alespoň nějaké výnosy, vyplatí se vsadit na termínované vklady. Ty určitě nepřinášejí takové finanční bonusy, jako tomu bylo v minulosti, nicméně určitě jde o jednu ze zajímavých cest, jakým způsobem je možné zhodnotit vaše momentální finanční prostředky, které si spoříte. V následujících řádcích se pokusíme odpovědět na otázku, pak je vhodné investovat s nižší finanční sumou a kde naopak vložit peníze v případě, že jich máte větší množství.

Kam efektivně uložit 100 000 korun?

Máte-li 100 000 korun, nejlépe vám je dokáže zhodnotit Evropsko-ruská banka s úročením 1,7%. O jak důvěryhodnou instituci se ale při současných vztazích s Ruskem jedná, si může každý z nás udělat obrázek sám. Získat ale můžete po vložení zmiňované sumy ročně až 3400 korun. Zajímavou volbou může být i Ano spořitelní družstvo, které nabízí taktéž vysoké potenciální výnosy. Jedná se konkrétně o částku 1 700 korun ročně. Spořitelní družstvo Artesa již disponuje úrokem pouze 1,2 %. Výbornou volbou a jakousi jistotu je Zuno Bank s úrokem 1,1%. Stejné úročení poskytuje i Creditas.

Kam vložit 1 milion korun?

Vyšší částky je vhodné investovat k partnerům s co nejvyšší úrokovou sazbou vztahující se na dlouhodobější investice. U  J&T Banky se můžete dostat na slušných 1, 7%. Při ročním spoření tak můžete získat až 17 000 korun, což je již poměrně solidní zisk. Termínovaný vklad Artesa  disponuje úrokovou sazbou 1,4%. Při dané částce 1 milion korun si tak můžete přijít na velmi příjemných 11 900 korun. Poměrně zajímavou variantou je i Clear Deal termínovaný vklad. U toho je zhodnocení stanoveno na 2,4%.

Vybírejte stabilní partnery

Pokud se rozhodujete pro to či ono investování, měli byste brát v potaz především pověst daných finančních institucí. Ne všechny jsou zrovna proslulé svým férovým jednáním. Ideální je přečtení několika recenzí týkajících se poskytovatelů termínovaných vkladů.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *