Žena žaluje rodiče za to, že ji přivedli na svět bez jejího vědomí

Dítě boty

Také si vzpomínáte na moment, kdy vám dítě v hádce vyčetlo, že jste si ho neměli pořizovat? Možná ano, v emocích člověk řekne cokoli a u dětí tento argument může přijít. Prakticky vždy se ale na takováto slova velmi rychle zapomene, protože je jasné, že dítě je ve finále často rádo, že je na světě a žije na daném místě. Přesto už se můžeme setkat s případem, kdy žena hodlá zažalovat své rodiče za to, že ji přivedli na svět bez jejího vlastního vědomí. Člověku se zdá až neskutečné, že žena žaluje rodiče.

Tiktokerka žaluje rodiče za své zplození

Kazz Theas, která vystupuje na TikToku s přezdívkou @isatandstarted, je mladá dívka z New Jersey. Své rodiče označuje jako dárce života, což zní poměrně vznešeně. Jde nicméně o život, s nímž ona nesouhlasila. Nikdo se jí nezeptal, jestli chce skutečně přijít na svět. Zkrátka ji stvořili bez jejího svolení. Nyní se chce tato žena soudně bránit. V zemi neomezených možností typu Ameriky je snad i možné, že soud vyhraje.

Matka a dítěIlustrační foto: Pixabay

Samotná žalující žena už má dítě

Další vcelku pozoruhodná záležitost. V jednom z jejich videí zaznělo, že jde nakupovat oblečení pro její děti. O těch ovšem uživatelka zmíněné sociální sítě tak nějak nehovořila ani nepsala. Prostě je fakticky zapřela. Člověka by až zajímalo, zdali se jich ptala na to, jestli chtějí přijít na svět. Nejspíše nikoli. Poměrně paradoxní situace se vším všudy.

Veřejně odsouzená žena

Tedy alespoň na sociálních sítích. Tady uživatele zmiňují fakt, že je žena pokrytcem. Upřímně řečeno, obyčejný člověk se okamžitě pozastaví nad tím, že něco takového někoho vůbec napadne. Lidé už dnes opravdu neví, co by dělali. Zřejmě tato žena nemá co na práci.

Zdroje info: Autor, TikTok, ezy.cz

Náhledové ilustrační foto: Pixabay 

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.