Zaplo vyřeší krátkodobé finanční potíže

Potýkáte se s krátkodobými finančními potížemi? Možná by vám mohla pomoci rychlá půjčka. Ale nelekejte se hned, tento typ půjčení peněz nemusí být vůbec nebezpečný, ne všechny společnosti nabízí horentní úroky a ne právě výhodné podmínky. Jednou z takových finančních skupin, která je vám schopna rychle, bezproblémově a dokonce zdarma půjčit, je Zaplo.

Hlavním produktem společnosti zaplo.cz je rychlá půjčka, kterou můžete získat takřka okamžitě, zpravidla se jedná o hodiny, nejvíce pak jeden den. Zaplo půjčku si může vzít každý, kdo je plnoletý, nemá dluhy, je občanem Česka a má vlastní bankovní účet. Těch podmínek tedy není mnoho, navíc se nám zde nabízí některé velké výhody.

Plusy Zaplo půjčky

  • Netřeba ručitele
  • Nemusíte ručit ani nemovitým majetkem
  • Možnost prodloužit si splátky až na jeden rok
  • Peníze se objeví na účtu velmi rychle
  • První půjčka je zdarma– platí to v případě, že si půjčujete u této společnosti peníze poprvé, musíte dodržet podmínky splácení. Zde činí hodnota, kterou si můžete půjčit 5000 korun. Dále můžete navyšovat na 7000, 10 000, a maximální hranici tvoří částka 12 500 kč.

Jak to funguje

Postup při žádosti o zaplo půjčku, třeba na www.zaplo.cz není náročný. Nejdřív vyplníte jednoduchý formulář, který je zároveň registrací. K registraci musíte dodat také ofocený občanský průkaz, jako důkaz vaší plnoletosti. Po té zašlete registrační poplatek ve výši 1 koruny, pro ověření údajů, obdržíte potvrzení s pomocí sms nebo emailu a již nic nebrání tomu, aby byly peníze připsány na váš účet.

Zaplo půjčka do výplaty

Zaplo ale nabízí také další výhodné půjčky, jednou z nich je půjčka do výplaty každému 5000kč, velmi oblíbený to produkt, který již využilo mnoho lidí, pro krátkodobé řešení finanční tísně. Podmínky jsou obdobné, znovu zde platí, že rozhodně neproděláte, půjčka do výplaty je totiž bezúročná, budete-li zajisté náležitě plnit smluvní podmínky.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *