Stavební spoření bez poplatků

Hypotéka

Stavební spoření stále patří mezi spořicí účty, které jsou schopny přinést nejvyšší zhodnocení. Na trhu lze najít spousty takovýchto produktů v různých provedeních. Rozhodně není od věci najít takové, které vás vyjdou velmi dobře. V každém případě se vyplatí hledat spoření, k němuž se vztahuje co možná nejvyšší úroková sazba. Výbornou volbou jsou především spořicí účty u některých nejznámějších společností. Jmenovat bychom mohli zejména stavební spoření s Liškou anebo stavební spoření Modrá pyramida. Právě na n se budeme soustředit.

Stavební spoření s liškou

Největší tuzemskou stavební spořitelnou je bezesporu Českomoravská stavební spořitelna. Ta dokáže čas od času nabídnout bonusové vklady. Moderní bonusový vklad od Lišky je určen pro pojistky v době trvání kratší než 6 let. Ideální doba pro uložení finančních prostředků se pohybuje okolo 2 let. Poplatek je stanoven na 1% z celkové cílové částky, k níž spoření směřuje. Jinak získáte také bonus ve výši 1,5% vkladu.

Výhodné spoření pro děti do 18 let

Zajímavé možnosti nabízí spoření s Liškou zejména dětem do 17 let. Ty mohou získat bonus ve výši poloviny poplatku, který je nutné vydat za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Dítě může získat také vedení účtu zcela zdarma po dobu celých 7 let. Zajímavá je i úroková sazba stanovená na 1,5%. Velmi zajímavé jsou ale i překlenovací úvěry, a to za pouhých 1000 korun. Volit je možné zejména tarify TopHypo anebo TopCredit.

Buřinka a její možnosti

Stavební spořitelna České spořitelny příliš mnoho akcí nenabízí. Věnuje se zejména tomu, že rozdává bonusy v podobě batohů. Jedná se o modely značky Husky, které se vyznačují vysokou kvalitou a pevností. Zajímavá je i možnost zvýhodněného víkendového pobytu. Relax je zapotřebí, a tak není od věci si jej dopřát za zvýhodněnou cenu.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.