Vyřešte EET úplně zdarma

EET

Zdroj úvodní náhledové fotografie: Pixabay.com

Pokud se vás bude týkat další vlna zavedení EET, nemusíte se obávat zbytečně vysokých nákladů na zprovoznění této technologie. Dnes vám totiž ukážeme mobilní aplikace, které slouží k provozu EET a nestojí vás ani korunu. Pojďme na to!

Nejde o řešení pro každého

Předem však musíme říct, že takové řešení, tedy aplikace EET v mobilu, není ideálním řešením pro každého, kdo je povinný EET vést. Využijí to však ti, kdož pracují sami na sebe a mají dostatek času vyplňovat údaje do mobilu. Zcela jistě by bylo velmi nepraktické, zdlouhavé a vlastně i nevýhodné a hloupé, kdyby někdo mobilní aplikaci používal například v restauraci, kde je velké množství zákazníků. Aplikace v mobilu je tak pro ty, kteří musí dodržovat zákon, avšak nechtějí si pořizovat tiskárnu a pokladnu.

Tři aplikace úplně zadarmo

Nechcete-li do vybavení, ale ani do aplikací dávat, byť jen jedinou korunu, máte na výběr ze tří položek ve vašich mobilních obchodech. Alespoň pro majitele mobilů s Androidem. První aplikace je PROFI ÚČTENKA, druhou pak EET plus no a poslední EET Pokladna ZDARMA. Ostatní aplikace jsou, i když často jen minimálně, zpoplatněny. Všechny tři zmíněné jsou však úplně zadarmo. Není tedy nic lehčího, než si je stáhnout všechny a rozhodnout se pro jednu. Každý totiž může mít jiné nároky na uživatelské prostředí a ovládání. Vyberte si to, které nejvíce vyhovuje vám a vašemu podnikání. Ti, kteří máte iPhony s iOS pak máte na výběr jen jednu aplikaci – PROFI ÚČTENKA.

Další aplikace

Mezi další aplikace patří například EET POKLADNA od sun EET. Tu si můžete pořídit zadarmo na první půlrok. Poté se platí 490 korun ročně. Další známou aplikací je eÚčtenka za 732 korun ročně nebo již o něco dražší Lilka za 1099 Kč. Za tu zaplatíte však jen jednou. Nemusíte si tedy předplacení každý rok obnovovat. Dalšími aplikacemi s jednorázovými platbami jsou EET-POS.cz za 1150 korun nebo AMP mobilní pokladna za 1452 korun.

 

 

 

Honza Mikulín

Peníze mě vždy zajímaly, nyní o nich mohu psát. Rád vám mnohé prozradím.