Vyplatí se půjčka na dovolenou? Ano, ale vybírejte ji s rozumem

Credit Limit

Uvažujete letos o krásné dovolené a stále váháte kvůli tomu, že vám chybí potřebná finanční hotovost. Na jednu stranu si říkáte, že někam k moři jeli už i větší chudáci, a na druhou vám něco říká, abyste spíše ušetřili. Pokud ale chcete vyrazit, nic vás nezastaví. Na dovolenou si určitě půjčit lze. Jak ale vybrat půjčku, která vás nezklame, a vy ji budete následně schopni bez jakýchkoli potíží postupně splácet? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Zjistěte si o úvěru úplně vše

Jakákoli půjčka musí být dnes maximálně transparentní a poskytovatel ji může dle novely zákona poskytnout pouze dostatečně bonitnímu klientovi. Proto celé situace využijte na maximum. Přímo na webové prezentaci poskytovatele si zjistěte kompletně veškeré informace, jež potřebujete! Jedná se především o:

–          výši úrokové sazby,

–          poplatky,

–          délku splácení,

–          minimální a maximální částku k půjčení,

–          přesné podmínky pro poskytnutí.

Mnohé společnosti mají přímo na svém webu kalkulačku půjčky. Vy sami si tak jednoduše a zdarma vymodelujete celou situaci.

Půjčí i vám?

Ne každá mikro půjčka je určená pro všechny. Jak banky, tak i nebankovní společnosti zjišťují bonitu žadatele o úvěr. Činí tak několika způsoby. Tím nejznámějším je nahlížení do registru dlužníků. Často také vyžadují výši aktuálního příjmu nebo proplacené faktury v případě živnostníků. Samozřejmostí musí být dovršení plnoletosti u žadatele a mnohdy i české státní občanství.

Využijte služby Credit Limit

S pozoruhodnou finanční službou přišla na trhu společnost Ferratum Bank. Jedná se o Credit Limit. Tento flexibilní úvěr funguje podobně jako kontokorent. Zaplatíte pouze za částku, kterou reálně vyčerpáte. Konkrétně jde o denní úrok a poplatek vztahující se k čerpání částky ve výši 12,5 %. A kolik peněz takto lze získat? Až 35 000 korun. Oproti mikropůjčkám můžete na poplatcích ušetřit celkem 33 %. Tak co, vyrazíte letos někam?

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.