Zbraň

Vyhrožování premiérovi: S něčím takovým bohužel musí počítat

Česká republika se aktuálně nachází v ne zrovna dvakrát lichotivé situaci. Někdo za ni pochopitelně nese odpovědnost. Shazovat všechno na koronavirus by bylo krátkozraké a ne zrovna ideální. Spousta lidí poukazuje prstem na premiéra, který je skutečně jakýmsi hybatelem spousty věcí, jež se aktuálně dějí. O jeho způsobu vyjednávání se vedou v kuloárech a také mimo ně poměrně zajímavé informace.

Musí mít pravdu

Na mnohá jednání přichází údajně Andrej Babiš s tím, že je v podstatě rozhodnutý. Když ostatní kývou, je všechno v pořádku. Jiné názory nejsou příliš žádoucí. Stěžování si opozičních stran na jednání se již stalo jakýmsi koloritem. Arogance moci? Na mě osobně premiér působí tak nějak málo lidsky. Premiérovi by slušela nějaká ta míra empatie.

Pošramocená minulost

Jak může jít do politiky někdo, jehož minulost je spojována StB? V čele ANO se objeví člověk, který má obří firmu, ovládá v České republice spousta dalších a čerpá dotace na kde co, a to včetně Čapího hnízda. Okázalost v tom nejhlubším slova smyslu. Touha po moci.

Důchodce to zřejmě nebyl

Vyhrožování premiérovi více měně muselo přijít, je možná až s podivem, že se tak stalo až nyní. Zastřelením samozřejmě vyhrožoval arogantní člověk, kterému na nikom nezáleží. Jeho jednání je zapotřebí odsoudit, ať už si myslíme o premiérovi cokoli. Důchodce to asi nebyl, těm přece Andrej Babiš velkoryse přidal. Jednorázově a neprosto nekoncepčně z hlediska budoucnosti. Kupní síla penzistů je přitom nyní tristní.

Proč neodstoupí?

Nechá si vyhrožovat, pracuje od nevidím do nevidím, ač se topí v penězích. Proč tedy neodstoupí? Protože touží mít moc. Nenávist spousty lidí se vůči jeho osobě stupňuje. Vždyť kdy naposledy přiznal nějakou vinu? Proč se neobjasnila havárie v Bečvě? Jak to s potenciálním vracením dotací ze strany Agrofertu? Otázek je spousta a odpovědi si musíme najít sami.

Zbraň: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

5 komentářů

  1. Jose Odpovědět

    No jistě, a ještě takový psychicky narcistický, autustický a neempatický jedinec se prostě stane předmětem vyhrožování. To k veřejné funkci patří.

  2. Stana Odpovědět

    Bojím se o sebe i o rodinu proto odstupuji z funkce premiéra a už nikdy se do politiky nevrátím.
    Toto jsou slova která bychom rádi slyšeli ale opak je pravdou škoda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *