Výhodný ING spořící účet

Nechat své úspory růst u odborníků je naprosto ideální záležitost. Doma pod peřinou se vám prostředky rozhodně nezhodnotí a v mnohých bankovních domech taktéž. Vsadit můžete na stavební spoření. To ale svou kvalitou také nemusí zrovna dvakrát uspokojit požadavky zájemců. Navíc se vztahuje vyloženě ke stavění domu anebo k jeho rekonstrukci. Chcete-li vsadit na jistotu, zvolte ING spořící účet. Podívejme se na jeho charakteristiky mnohem podrobněji.

Hlavní výhody ING konta

Jednou z hlavních výhod ING konta je bezesporu jistota zhodnocení vašich finančních prostředků. Za 13 let trvající dobu fungování tohoto finančního produktu bylo vyplaceno na úrocích více než 6 miliard korun. Poplatky jsou u tohoto účtu minimální na rozdíl od úrokové sazby, jež je naopak nejvyšší ve svém segmentu. Vyřídit lze zřízení tohoto konta klidně online, a to během pouhých několika minut.

Většina služeb zdarma

Za drtivou většinu služeb nebudete muset u ING Konta platit. Jedná se především o jeho zřízení a vedení. Zdarma jsou ale i veškeré transakce na účtu. I výpis, jejž dostanete jednou ročně na email anebo poštou nebude zpoplatněn. Aktuálně budete mít k dispozici i informace o zůstatku a přehledu transakcí. Zřízeno vám bude i internetové bankovnictví a mobilní bankovnictví. To má ING pojišťovna maximálně propracované.

Pohodlné spoření bez změny banky

Pokud se rozhodnete pro zřízení ING Konta, pak rozhodně nemusíte měnit svou stávající banku. Peníze totiž můžete posílat přímo ze svého stávajícího účtu. Velkou výhodou ING Konta je i fakt, že nezáleží na tom, kolik budete spořit, a stejně se vám prostředky budou zhodnocovat, a to velmi efektivním způsobem. Úrok 0, 80 p.a. hovoří jednoznačně ve prospěch tohoto spořicího účtu a ve zhodnocení vložených peněz. Vy tak budete mít jistotu vhodně uložených úspor.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.