Refinancování hypoték u KB

Máte hypotéku a zdají se vám její momentální charakteristiky poměrně nevýhodné? Pokud ano, pak není lepší volby než refinancování hypotéky u některé ze společností, jež tuto službu poskytují. V současné době je možné hypotéku refinancovat u mnoha různých bank a nebankovních finančních institucí. Mnohé z nich nabízejí opravdu výhodné podmínky, o čemž se můžete pochopitelně sami přesvědčit. Zajímavou volbou je refinancování hypotéky u Komerční banky.

Výhody refinancování hypotéky u KB

Hlavní výhodou tohoto refinancování je bezesporu fakt, že můžete získat až 100 % částky, kterou potřebujete. Refinancování se vztahuje kompletně na všechny typy nemovitostí. Nezáleží na jejich stáří ani charakteru. Poradenství z úst profesionálů budete mít také zcela zdarma. Komfortní servis vám bude nabídnut na jednom jediném místě. Nabudete takto jistoty, že získáte nejvýhodnější produkt svého druhu.

Charakteristika refinancování hypotéky u KB

Už samotná kalkulačka refinancování hypotéky prozradí, že můžete získat úvěr již od 200 000 korun. Doba splatnosti v případě hypotéky činí 5 až 30 let. Pokud půjde o úvěr ze stavebního spoření, doba splatnosti bude činit od 5 do 8 let. Čerpat lze peníze jak jednorázově, tak i postupně. Záleží pouze na vás. K zahájení čerpání dojde do 6 měsíců od data podpisu smlouvy s Komerční bankou. Nejpozději můžete začít čerpat do 24 měsíců.

Vyřízení refinancování

Samotný proces realizace refinancování hypotéky není nijak složitý. Potřebovat budete hned několik základních podkladů. V první řadě se jedná o aktuální výši zůstatku konkrétního již spláceného úvěru. K dispozici byste měli mít i informace o poskytovateli stávajícího úvěru a také potvrzení o vlastních příjmech. Poté, co vše předložíte, můžete klidně pomýšlet na uzavření nového hypotečního úvěru, jehož prostřednictvím budete refinancovat.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.