sro

Vybíráme podnikatelský úvěr u Fio banky

Kvalitní podnikatelská půjčka se hodí nejen do začátků celé podnikatelské kariéry, ale v podstatě kdykoli, když je zapotřebí většího finančního obnosu. Při podnikání se nejedná o nic zvláštního. V současné době lze využít půjček u mnohých bankovních i nebankovních společností. Ne všechny jsou ale zrovna výhodné a často se tak můžete dostat do siamce, že s vámi poskytovatel konkrétní půjčky nebude ochoten férově jednat. V následujících řádcích se budeme soustředit na podnikatelskou půjčku u Fio banky. Ta je schopna nabídnout skutečně solidní podmínky.

Půjčte si dle vašeho přání

Při výčtu výhod podnikatelské půjčky u Fio banky bychom měli začít s aktuální úrokovou sazbou. Ta je stanovena na velmi příjemných 5,9% p.a. tedy alespoň u úvěrů, které budou přesahovat výši 3 milionů korun. Budete-li potřebovat půjčit nižší částku, pak není potíž využít kontokorentního úvěru, který nabídne nižší finanční sumu, nicméně také za velmi výhodných podmínek. Klasické provozní financování tak můžete řešit i jeho prostřednictvím. V případě zvýšení cash-flow je ale vhodnější vyšší úvěr, který jsme zmiňovali.

Refinancování závazků

S podnikatelským úvěrem u Fio banky můžete klidně refinancovat své stávající závazky, které momentálně splácíte některým dalším věřitelům. Díky tomu nebudete mít problém dostát všemu, co jste momentálně nestihli splatit. Jedná se v podstatě o formu konsolidace úvěrů, která je momentálně k dispozici. Fio banka je schopna nabídnout takovouto konsolidaci velmi výhodně se skvělou úrokovou sazbou.

Konzultace zdarma

Nevíte-li si konkrétním úvěrem rady, pak se vyplatí všechno prokonzultovat s odborníky z Fio banky a zjistit si tak aktuální podmínky, které vám mohou být nabídnuty. Rozhodně se vyplatí vybrat si ten správný úvěr, který vás třeba posune ve vaší podnikatelské kariéře úplně někam jinam. Je tak pouze a jedině na vás, jestli tuto možnost zvolíte.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *