Tesco půjčka bez doložení příjmu

Společnost Tesco představuje jeden z již tradičních řetězců, které působí v České republice. Jedná se o britskou firmu, která má pobočky po celém světě. Drtivé většině veřejnosti je známá pochopitelně zejména jako provozovatel supermarketů, nicméně postupně se začínají prosazovat i Tesco finanční služby. Mnohé z nich jsou totiž velmi výhodné. Typickým příkladem může být zejména Tesco půjčka bez doložení příjmu. Pokusme se tedy na tento finanční produkt upozornit mnohem podrobněji.

Nemusíte být zákazníkem společnosti Tesco

Mnozí lidé se zcela mylně domnívají, že k získání úvěru musí být pravidelnými zákazníky společnosti Tesco. Určitě tomu tak není. Společnost Tesco nabízí tyto hotovostní úvěry společně s Home Creditem. Získat tímto způsobem můžete částku pohybující se od 20 000 až do 500 000 korun. Splácení si budete moci rozložit přesně podle vašich představ tak, jak vám to bude vyhovovat. K získání půjčky není zapotřebí ručitele ani jiné osoby, která by se zavazovala k tomu, že splatíte částku v daném termínu.

Co všechno musí splňovat žadatel

Jestliže se pro úvěr u společnosti Tesco rozhodnete, musíte splňovat konkrétní požadavky, které tento poskytovatel vyžaduje. V první řadě musíte být starší 18 let. Dále je zapotřebí mít stálý příjem. Tesco se vás dříve či později na tuto záruku zeptá a Tesco půjčka bez doložení příjmu ve skutečnosti vyžaduje celkovou sumu, kterou si pravidelně vyděláváte u svého zaměstnavatele. Dále je zapotřebí mít minimálně dva doklady totožnosti. Jedná se o občanský průkaz a také o cestovní pas anebo o průkaz řidičský. V neposlední řadě musíte mít také bankovní konto psané na vaše jméno.

Hlavní výhody Tesco půjčky

–          celková výše od 20 000 až do 500 000 korun

–          bezúčelnost půjčky, peníze jsou na cokoli

–          žádost si klidně můžete podat i online

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.