Celoroční cestovní pojištění

Vybíráme celoroční cestovní pojištění: Nač se zaměřit?

Uvažujete o uzavření smlouvy o cestovním pojištění? Pokud ano, stoprocentně si rozmyslete, jaký druh potřebujete. Automaticky se nemusí jednat o krátkodobou záležitost. Optimální volbou pro všechny, kteří cestují několikrát do roka, je bezesporu celoroční cestovní pojištění. I výběr tohoto produktu není jednoduchý. Každá pojišťovna jej nabízí v jiné podobě. Podle jakých aspektů byste tedy měli vybírat? Čtěte dál, v následujících řádcích vám to prozradíme.

Nenechte se svazovat

Mnohé celoroční cestovní pojistky jsou nějakým způsobem časově omezené. I proto dbejte především na to, aby pojistka zahrnovala neomezené množství výjezdů mimo Českou republiku. Pozor, aby se situace vztahovala nejen k zemím Evropské unie. Zahrnovat by konkrétní pojistka měla také na cestu, která trvá nepřetržitě až 45 dní. Tím pádem se vyvarujete rizika, že by vám nebyly delší cesty jakéhokoli charakteru kryté.

Výhodná cena není samozřejmostí

Hodně důležitým aspektem je samozřejmě cena konkrétního produktu. Pohybovat se může v různých relacích. Srovnání online v současnosti bez větších potíží najde úplně nejlevnější pojistku, jež se na trhu nachází. Například u Union pojišťovny lze získat výhodné a spolehlivé celoroční cestovní pojištění na celý rok za cenu pojištění na 20 dní. Automatické prodloužení na následující rok nabízí tato společnost se slevou 5 %. Pojistka se mimo jiné vztahuje i na lidi věnující se sportovním aktivitám.

Spolehlivé asistenční služby

Určitě vybírejte i podle rozsahu asistenčních služeb. U Union pojišťovny jsou asistenční služby v češtině a fungují v podstatě nonstop. Ať už máte v zahraničí jakýkoli problém, vyřešený bude v co nejkratším časovém okamžiku. Škodní události navíc budete moci nahlašovat online. Ušetříte si tak spousty času a také finančních prostředků.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *