Výběr rychlé nebankovní půjčky: Víme, jak na něj

Nebankovní půjčka

Neštěstí chodí dle známého přísloví vždy po lidech. Už naši předkové dobře věděli, že neočekávané potíže finančního charakteru se mohou dostavit velmi rychle a nečekaně. I proto je výhodné mít buď preventivně naspořeno, anebo vědět kde si lze bez problémů půjčit za výhodných podmínek. Efektivní spoření je u většiny domácnosti s poměrně napjatým rozpočtem náročné, nicméně najít tu správnou nebankovní půjčku už tolik složité být nemusí. Když víte podle čeho a kde hledat…

Půjčí i vám?

Tuto otázku se vyplatí zodpovědět jako první. Při vašem shánění si pečlivě pročítejte podmínky, za nichž jsou úvěry u mnohých společností poskytovány. Ne všechny totiž dokážou nabídnout úvěr i lidem se stávajícími nevyřešenými dluhy. Pokud jste v takovéto situaci, poohlížejte se po půjčkách bez nahlížení do registru dlužníků. Z dalších požadavků poskytovatelů vybíráme třeba poskytnutí potvrzení o výši aktuálního příjmu, přítomnost ručitele nebo zástavu objektu či movité věci typu dopravního prostředku.

Ostatní důležité parametry úvěru

Z dalších potřebných aspektů vybíráme celkovou finanční sumu, již lze získat. U menších úvěrů počítejte s několika tisíci korunami. Dostat se většinou lze zhruba k 50 000 korunám. V potaz berte také penále z prodlení při splácení. Ne vždy se musí nezbytně podařit splatit smluvenou částku včas, a tak byste měli vědět, je-li možné splátku odložit, případně výši penále.

Tak trochu jiná půjčka od společnosti Ferratum

Naším tipem je Ferratum – rychlá půjčka. Zvolit ji lze v různých podobách. Dobrou volbou je třeba flexibilní Ferratum Credit. Získat takto lze až 35 000 korun, přičemž poplatky hradíte pouze při čerpání konkrétní sumy. Oproti mikropůjčkám lze ušetřit až 33 %. Využít můžete i úvěrů Ferratum Micro a Ferratum Plus. Prvně jmenovaný nabízí až 20 000 korun a druhý 25 000 korun.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.