Vlastní brand může být hračkou: Využijte ekologický potisk textilu

Sítotisk

Budování vlastní značky je pro každou společnost nesmírně důležité. Činit tak lze mnoha různými způsoby. Marketing je v tomto ohledu takřka bezbřehý. Tedy v případě, že jako firma disponujete dostatečným kapitálem, který můžete v této oblasti použít. Ideálním způsobem, jak na svou značku upozornit, je bezesporu potisk triček. Jinými slovy, necháte si vyrobit trička, která ponesou právě jméno vaší firmy, případně logo nebo jiné záležitosti, jež se jí týkají. Naším tipem je sítotisk, a to hned z několika důvodů.

Ruční sítotisk jako ideální volba

Jestliže si necháte vyrobit merch na zakázku, rozhodně potřebujete, aby byly obrázky co možná nejkvalitnější a nejpoutavější. Vysokou jakost zajistí pouze společnost mající veškeré potřeby pro sítotisk. Je to právě ruční sítotisk, který se z technologického hlediska pro potisk nejrůznějších materiálů hodí nejlépe. Barvy vypadají naprosto věrohodně a obrázky jsou maximálně ostré a kvalitní. Navíc je třeba zmínit také ekologický přesah!

Sítotisk

Sítotisk: Zdroj obrázku matesart.cz

Naprosto ekologická záležitost

Pokud pro potisk triček zvolíte tu správnou společnost, získáte jistotu, že půjde o zcela ekologickou záležitost. Důležité je, aby společnost realizující vaši zakázku dbala na ekologický tisk a využívala barev s certifikací GOTS, jež se vyznačují absencí jakýchkoli rozpouštědel a fungují fakticky na vodní bázi. Do materiálu se umí perfektně vsát a vydrží velmi dlouhou dobu. Bez potíží přečkají i časté praní.

Vsaďte na specialistu

Zamlouvá se vám sítotisk a chtěli byste vsadit na specialistu, který se o vás postará? Naším tipem je společnost MatesArt. Tato menší firma se tisku věnuje již od roku 2013. Klade důraz právě na ekologické materiály a práci v souladu s přírodou. Potisknout si tady můžete nechat trička, mikiny, tašky a spousty dalších textilních věcí.

Sítotisk: Zdroj náhledového obrázku matesart.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.